2737
2734
عنوان

بازم بی بی چکم منفی شد حس میکنم من مادر اصلا نمیشم

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 97 پست
حس الکی نکن.شوهرت سالمه

من خیلی اضافه وزن دارم دکتر اخریمم گفت تخم دانت خیلی ضعیفه مشکل از خودمه البته اونم اسپش ضعیفه 

برام دعا کنید به حق این ماه عزیز منم مامان بشم لطفا صلوات بفرستین برام‌😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم نمیدونم هنوز که خونریزی سقطم قطع نشده.منتظرم ۴۰ روزم تموم شه بی بی بزنم ببینم مثبت میشه ی ...

چند هفته بودي سقط شد؟

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2731
اگه خونریزی داری پس بارداری نیستی

اخه تو نت میخوندگ نوشته بود با وجود خونریزی سقطم میشه باردار شد چون تو همان وسطای خونریزی تخمک گذاری صورت میگیره.ولی تو پریود نمیشه چون پریود تخمک گذاری نداره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید هورمونات ریخته بهم؟ البته تو الان باید ازمایش میدادی  به بی بی چک اعتبار نیست

همه میگن بی بی راسته 

برام دعا کنید به حق این ماه عزیز منم مامان بشم لطفا صلوات بفرستین برام‌😚
2740

من زنداییم تو اقدام ک بود چن ماه سیکلش ریخت بهم بعدش باردار شد . شماهم  امیدتو از دست نده

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
من خیلی اضافه وزن دارم دکتر اخریمم گفت تخم دانت خیلی ضعیفه مشکل از خودمه البته اونم اسپش ضعیفه 

چند کیلویی

ببین ورزش خیلی رو تخمدان تاثیر داره

منم تنبلی تخمدان شدید داشتم بدون امپول پریود نمیشدم ورزش کردم دوماه کلی وزنم کم کردم بعد ۶ ماه رژیم و ورزش ناخواسته بدون رابطه کامل حامله شدم بدون دارو

ورزش خیییییلی تاثیر داره

و اینکه ریلکس کن

فکر بارداری رو از سرت بیرون کن و اول به سلامت خودت فکر کن

اول باید یه مامان جیگول سالم بسازیم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍

هي اسي جان غصه نخور يادته مجردي چ فكر و خيالايي براي شوهر داري داشتيم و همش رويا بود؟وقتي ازدواج كرديم و مشكلاتش رو ديديم پشيمون شديم الان بچه م دقيقا همونه خودمم خيلي ذوق و شوق بچه دار شدن دارما ولي ميدونم بچه دار بشم هم ميگم اي خدا اين چ كاري بود ديگه

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2706