2737
2734
عنوان

تو این بی شوهری ....

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 42 پست

من قبول نمیکردم واقعا ترجیح میدم تو خونه مستاجری زندگی و با اتوبوس رفت و آمد کنم ولی همون یه ساعتی که میخوام شب با شوهرم صحبت کنم حس نکنم هزار فرسنگ از من دوره!اگه اهل مطالعه نیست شاید یکم اذیت بشی بازم رفت و آمد کن شاید به دلت نشست

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
از کجا میدونید من خودم رو میگم ....!

چون قبلا همین نوع تاپیکا رو زدید اگه برای راهنمای کس دیگه ای زدید خوب خودتون نمونه زنده به دوستت بگو از این انتخابتون راضی هستی یا نه ؟؟ 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که خودم شرایطم کلا فرق میکنه من معرف ازدواجم

جدا ؟؟چون یادمه همسر. خودتونم تحصیلات دانشگاهی نداشت خودتون دکتری داشتید ونمیتوانستید با این مسله کنار بیایید به نطرم به عنوان معرف دوستت رو درگیر مشکلات مشابه خودت نکن 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2731
اخه تحصیلاتی ک فقط بذاری در کوزه به چ دردی میخوره؟البته ببخشیدا.ولی ی مدرک دانشگاهی ک با مهارتیم همر ...

عزیزم بهترین کاراهم برام جورشد نذاشت برم  مهندس کارخونه 

اخلاقش خوبه خدایییی 

خودش بهم گفت اخه خواهرم شرایط تحصیلش مثل منه شوهرشم مثل شوهر من شوهرم گفت واستا بیا ببین چطور مثل من هوا برش میداره میگه من خیلی مهم بودم دختم بهش دادن با اینکه 10بارهم شوهرش بیشتراومدخواستگاریش اخرش هم حرف شوهرم شد

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 

[QUOTE=140160116]الان دیدم من موندم ایشون چطور دکترایی داره و سطح شغلی بالاتر که اینقدر شوهر براش مهمه هنوز جدا 

اینکه د مورد خودم نبود 

چون من از زبان معرفی شده هام تاپیک میزنم 

نه خودم 

اگر نه چطور میشه گاهی لیسانس گاهی ارشد گاهی دکترا باشم و شاغل 

به  هوشیتون بهره هوشی تحصیلکرده است ؟!

جدا ؟؟چون یادمه همسر. خودتونم تحصیلات دانشگاهی نداشت خودتون دکتری داشتید ونمیتوانستید با این مسله کن ...

عزیز تو متن پیام قبل جواب دادم 

اگه فکر میکنید این شرایط منه تاپیکام از زبون اون ۶است 

2740

فهم وادب وشعورش بالا باشه چه عیبی داره؟

حالا میتونه یه چند سال بره دانشگاهم تو رشته خودش یا رشته راحتتر لیسانسش بگیره.

مهم اخلاقه وگرنه شوهر دکتی بدون اخلاق بدرد نمیخوره.

تازه همیشه باعث افتخارشم هست خانم دکتر همسرشه.

پس بازم میگم به شخصیت وادب  و خودسازی واخلاقش بستگی داره.اگه مذهبی اخلاقی باشه که خیلی خوبه.

[QUOTE=140160116]الان دیدم من موندم ایشون چطور دکترایی داره و سطح شغلی بالاتر که اینقدر شوهر براش مهمه هنوز جدا 

اینکه د مورد خودم نبود 

چون من از زبان معرفی شده هام تاپیک میزنم 

نه خودم 

اگر نه چطور میشه گاهی لیسانس گاهی ارشد گاهی دکترا باشم و شاغل 

به  هوشیتون بهره هوشی تحصیلکرده است ؟!