2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از وقتی قبول شدم هیج وقت نشده تا صب بیدار بمونم درس بخونم   کمتر از پیرا پزشکی ها سرمو ...

عزیزم ما ۱۱۰ نفریم تو کلاس و همه مون بلا استثنا شبای امتحان حداقل تا ۴ بیداریم و در حال تبادل با همدیگه ام

2731
برای فوق چه گرایشی های دارین؟

اموزش هوشبری

ارشد پرستاری

دانشجوام.زیاد نمیدونم تو فکر ارشد نیستم با این اوضاع کار.بقول استادمون از چاله تو چاه افتادنه

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی
اموزش هوشبری ارشد پرستاری دانشجوام.زیاد نمیدونم تو فکر ارشد نیستم با این اوضاع کار.بقول استادمون ا ...

هوشبری بازار کارش چطوره؟ من لیسانس شیمی دارم. میخوام بخونم واسه پیراپزشکی 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
هوشبری بازار کارش چطوره؟ من لیسانس شیمی دارم. میخوام بخونم واسه پیراپزشکی 

استخدامیش کمه

دوستم ترم بالاییمه قبل از انتخاب رشتم همش میگفت نیا هوشبری فوقش پرستاری بزن😶

هنوز تو بازار کار و استخدامی نرفتیم ولی رشته خوبیه دوسش میدارم

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی
به خوشبحالتون  من خیلی این رشته ها رو دوسداشتم ولی قسمت نشد  شد یه حسرت همیشگی  شا ...

میدونی خیلی سختی داره واقعا بعضی موقع ها به خودمون میگیم که چی بشه ؟؟؟

بعضی وقت ها دلمون میخواد مث همسن هامون راحت بودیم مسافرت میرفتیم 

اینقدر شب بیداری و استرس نمی کشیدیم اینایی که میگم حقیقته ها

بعد ما دیر تشکیل زندگی میدیم یعنی نامزد میکنیم همین جور ۴ یا ۵ سال نامزد میمونیم بعدش هم تا تموم شدن تخصص که میشه حدود ۳۰ سالگی بچه دار نمیشیم(این موارد تو اطرافیان زیاد دیدم حالت استثنا هم هس ولی واقعا تایم محدودی واسه زندگی مشترک داریم)

اینا خلاصه ای از سختی هاش هس 

اما اگر عاشقش باشی شاید بتونی خودتو گول بزنی 😁

2740
استخدامیش کمه دوستم ترم بالاییمه قبل از انتخاب رشتم همش میگفت نیا هوشبری فوقش پرستاری بزن😶 هنوز ت ...

منم هوشبری خیلی دوس دارم ولی درکنارش بازار کارش هم برام مهمه. شیراز هستم. بنظرت به محض گرفتن مدرک وارد بازار کار طبق رشته خودم میشم یا مثل شیمی خیر؟ البته  بگم من پارتی ندارم 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
عزیزم تو کاراموزی باید خودتو نشون بدی

میشه کمی توضیح بدید؟  کارآموزی چند وقته؟  و درآمدی هم داره یا فقط کاراموزیه؟ 

من دانشجوام خودم کاراموزی که نه ولی طرحت حقوق میگیری

هوشبری هشت ترمه هست؟ چند ترمش مربوط به طرح میشه؟ ببخشید سوالام زیاد شد اطلاعاتم خیلی کمه شرمنده گلم 

اره عزیزم۸ترمه یعنی ۴سال بعدش۲سال طرح داری

پس طرح بعد از 4 سال شروع میشه. مجموعا 6 سال. ممنونم گلم امیدوارم موفق باشید مهربونم 

2706