2737
2739
عنوان

خانمایی که مانتو جلو باز نمیپوشید بیاید😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1789 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من کاملا تو انتخاب پوششم آزادم ولی احساس میکنم جلو باز دیگه خیلی تکراری شده همه مانتوها عین همن

جدیدا همش دنبال مانتو های دکمه دارم یه سری پیجا تو اینستا مدلای دکمه دار خیلی خیلی شیک میفروشن یا جلو بسته بدون دکمه یا با دکمه مخفی

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2731

جلوباز بخر یا قزن بدوز بهش یا از زیر یه زیرمانتویی بلند بپوش و شالت و بنداز جلوت

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

کی گفته جلوبازه؟میخای بامد بری جلو؟نهایت قزن بزن ب مانتوهات

عزیزم من۲۲سالمه ولی باافتخارمیگم مانتوجلو باز وکوتاه نمیپوشم وکاریم ندارم مردم چی میگن.مهم اینه خودم راحتم توش.البته کنارش ی روسری قواره دارشیک بنداز سرت(من گیره میزنم )عروسکی میشی واسه خودت مطمعن باش

#حَسْبُنَاالله‌وَنِعْمَ‌الْوَکیٖلْ...خُڋا‌ݕَڔٰاےِݦَݧ‌ْڬٰاڣٖیښٺ❤

چه ربطی داره من خودم یه مدلایی مانتومیگیرم که بتونم قزن بزنم انقدرم خوشگل میشه شوهرمم عاشقشون شده چون از مانتو تنگ های من عاصی شده بود

خدایا! روحم را برای حفظ وجود پاک فرزندانم رشد بده.
2740

جلوبازبپوشی باید زیرش ی لباس دیگم بپوشی اگه میخای باحجاب باشی من. ک میخام شلواردامنی بخرم بالباس بلند زیرمانتو بپوشم

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
این همه مانتو جلو بسته شیک من مذهبی ام جلو باز نمیپوشم همه مانتو هام بلند و دکمه داره شیک هم هس

سلام سیما جون خوبی؟؟

نمیدونم شاید انقد مانتو جلو باز واسه زنداداشام دوختم اینجوری فک میکنم😂

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺

شوهر منم نمیزاشت بپوشم .اینقدر زشت میشدم با مانتو جلو بسته .هفته پیش رفتم دوتا جلو باز خریدم شیک .با زیر مانتویی خیلی خوشگله .الان شوهرم مخالفت نمیکنه .بهش گفتم یا اصلا دیگه مانتو نمیخرم یا جلو باز میخرم .

من الان ک خونه خودمونم همیشه جلوباز میپوشم ولی پیش نامزذم ک هستم میدونم خوشش نمیاد نمیپوشم

یه دختر ۷۷ ای شاد و پرانرژی و عاشق همسرش ♥️ /آذر ماه ۱۳۹۹ برای اولین بار دیدمت و وارد زندگیم شد و شد همه زندگیم💍💏 ن♥️ح

من از همون اولشم جلوباز نمیپوشیدم.. همه مانتوهامم تا  زانو یا بلندتره یه کم و البته جلو بسته خیلیم پوشیده خوشگل و مرتب... چیه بابا مانتو جلو باز هر طرفش با باد یه سمت میره بعد همشم باید بادستت بگیری ... بیخیال

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر ؟ زنده بمونید که چی ؟ که هر روز علوفه ی بخارپز بخورید؟ 😅🤌👌
2706