2733
2734
عنوان

شیرخشک

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 61 پست
افرین ب نظرم درست نیست شیرخشک رو قطع کنیم چون پراز مکمله

دقیقا

طفلیا شیر مادر ک نمیخورن اینم ازشون زود قطع کنیم

من فقط کمش کردم روزی یکی دوبار میدم یبارم شب

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کسی رو میشناسم ک تا دوسالگی شیر خشک ب بچش میداد هم شیر گاوماشالله وزنشم خوبه

دوست خودمم الان بچش ۲ سال و ۲ ماهشه هنوز بهش شیرخشک میده ولی فقط شبا موقع خواب..خب اون بچش از اول ک ب غذا افتاد میخورد غذاشو درست وزنشم خوب بود..دختر من ۸ روز دیگه میشه ۱۰ ماه ولی ۷ کیلوعه

قبل از اینکه عاشقم شوی...مرا خوب نگاه کن، مبادا چیزی از قلم بیفتد که بعدها به چشمت بیاید..!
2731
دوست خودمم الان بچش ۲ سال و ۲ ماهشه هنوز بهش شیرخشک میده ولی فقط شبا موقع خواب..خب اون بچش از اول ک ...

اگه میشه شیرخشکشو عوض کن بادوم بهش بده خیلی خوبه

میشه برا حاجتم یه صلوات بفرستید ....ممنون❤❤
من شیرخشک میدم یکسال و نیمس قطع نکردم هنوز شیر گاو نمیخوره

من تا حالا شیر پاستوریزه بهش ندادم اصلا فقط توی حریرش گاهی ریختم.. بهش بدم شیر پاستوریزه؟

قبل از اینکه عاشقم شوی...مرا خوب نگاه کن، مبادا چیزی از قلم بیفتد که بعدها به چشمت بیاید..!
2740
ببین اول بهش غذا بده بعد شیر بده.بزار گرسنه بودنی غذا بده بهش .شیر نده اول

بخدا هرجور بگی امتحان کردم شیر ندادم غذا دادم نخورد..شیر دادم غذا دادم بازم نخورد

منم میدم تا دوسال تازه کلی مکمل و مولتی هم میدم

چیکار میکنی ک بچت قشنگ غذا میخوره؟؟

افرین ب نظرم درست نیست شیرخشک رو قطع کنیم چون پراز مکمله

خب منم همین فکرو میکنم دقیقا من میگم شیر خشک مثل شیر مادر می مونه

ببین بچه تا دوسال باید شیر بخوره چه شیرمادر چه شیرخشک چه پاستوریزه.

پس تو ک میگی از ۱۰ ماهگی قطع کردی شیرخشک رو

ولله اطرافیان همین کارو کردن ماشالله بچه هاشون تپل وخوش خوراک شدن 

دخترم اصلا ب غذا میل نداره ناراحتم خیلی لاغره خیلییی