2737
2734
عنوان

صرفا جهت خالی شدن دلمممم...

| مشاهده متن کامل بحث + 595 بازدید | 59 پست
چطوری اعتماد به نفس داشته باشیم؟ اصلا کسی تا حالا بهم اینو یاد نداده

راه های بالا بردن اعتماد بنفس رو تو اینترنت سرچ کن ...

به نظرم بالا بردن اعتماد بنفس یعنی شناختن خودت ، خودت رو بشناس!

کتاب و مقاله در این مورد زیاد بخون ...❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راه های بالا بردن اعتماد بنفس رو تو اینترنت سرچ کن ... به نظرم بالا بردن اعتماد بنفس یعنی شناختن خو ...

خیلی سرچ کردم خیلی خوندم خیلی بهشون عمل کردم اما واقعا تاثیر نداشته من همون ادمه بی اعتماد به نفس قبل بودم که هستم

من دلم نمیخواد تو این شرایط باشم اما واقعا انگار هیچیش دست خودم نیست

2728
راه های بالا بردن اعتماد بنفس رو تو اینترنت سرچ کن ... به نظرم بالا بردن اعتماد بنفس یعنی شناختن خو ...

اعتماد به نفس و باید بقیه بدن با تشویق کردناشون ...

چیزی نیس که خودمون به دستش بیاریم

میشه تموم کرد؟
من از همون اول که عقلم میرسید همین حال رو داشتم همش همه می گفتن واسه سنته حساسی.. ولی به خدا  ب ...

منم خیلی وقته همین حسو دارم خیلی دلم پره واس همین دانشگاموراه دور میزنم که راحت شم به خدا کاری هم نمیکنم ققط یکم میخوام درکم کنن ارامش داشته باشم

قبل از اینکه برنده شی باید باور داشته باشی که ارزشمند هستی
2740
اعتماد به نفس و باید بقیه بدن با تشویق کردناشون ... چیزی نیس که خودمون به دستش بیاریم

درسته ولی اگر تلاش کنی می تونی بدستش بیاری 

مهم اینه که خودت خودت رو باور داشته باشی! 

دوست عزیز این حست عادیه اغلب در سن شما همه همچین حسی دارند  سعی کن اجازه ندی بهت غلبه کنه و ا ...

میدونی وقتی با بقیه صحبت می کنی به جای اینکه درک کنن یا کمکت کنن فقط میگن یا واسه موقیعت سنیته یا موقه پریدی که حالت خوب نیس خوب میشی مهم نیس ..☹🙁☹🙁

میشه تموم کرد؟
درسته ولی اگر تلاش کنی می تونی بدستش بیاری  مهم اینه که خودت خودت رو باور داشته باشی!

من اعتماد به نفس داشتم بقیه زدن نابودش کردن😞

قبل از اینکه برنده شی باید باور داشته باشی که ارزشمند هستی
درسته ولی اگر تلاش کنی می تونی بدستش بیاری  مهم اینه که خودت خودت رو باور داشته باشی!

من خودم رو باور دارم ولی وقتی یکی میاد یه نقطه ضعفت رو میزنه تو سرت و  به روت میاره همه باور ت روو له میکنه😕

میشه تموم کرد؟
خیلی سرچ کردم خیلی خوندم خیلی بهشون عمل کردم اما واقعا تاثیر نداشته من همون ادمه بی اعتماد به نفس قب ...

خودت رو باور نداری 

اگر به خودت اعتماد کنی اگر برای خودت ارزش قائل باشی و با چیز های کوچیک ناراحت نباشی می تونی راحت بدستش بیاری!

پدر مادرم کارمند و وقت زیادی برام نمیزارن منم یه زمانی مثل تو بودم اما تلاش کردم به خودم تلقین کردم که بهترینم 

سعی کردم با چیز های کوچیک خوشحال باشم و تا حدودی موفق بودم

میدونی وقتی با بقیه صحبت می کنی به جای اینکه درک کنن یا کمکت کنن فقط میگن یا واسه موقیعت سنیته یا مو ...

اره دقیقا یه بار تو دلم موند با یکی حرف بزنم جای اینکه این حرفا رو تحویلم بده فقط ساکت باشه و خوب به حرفام گوش کنه اما نبود همش نصیحتای الکی و پریدن وسط حرفام نصیبم شد 

با اینکه خودم ادمیم وقتی دوستام مشکل دارن من فقط اروم حرفاشونو گوش میکنم و برای مشکلشون اگه بتونم راه حل میدم

منم خیلی وقته همین حسو دارم خیلی دلم پره واس همین دانشگاموراه دور میزنم که راحت شم به خدا کاری هم نم ...

کاش میشد بهشوون فهموند یا عوضشون کرد یا بهشون اهمیت نداد ولی افسوووس

میشه تموم کرد؟