2733
2734
عنوان

بیاین یکم بخندیم🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 1666 بازدید | 87 پست
موافقم بعضی از معلم ها واقعااا خیلی زحمت کشیدن و ما دانش اموزا هم قدردانشون هستیم ، ولی واقعا بعضی ه ...

دانش اموز خوب همیشه قدردان همه معلمهاش هست . مگه میشه اون معلم هم که میگی از اول سال شما رو درس نداده ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای بیچاره شد کههههه😱😱

اره بعد اون تهش دبیرشون گفته بود تصمیمات لازم در خصوص اخراج دانش اموز فوق گرفته میشه😂

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
واییییییی😨 منم یه همچین سوتی دادم یه بار ولی شدتش کمتر بود😑

اینو اخراجش کردن 😂

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
2740
دانش اموز خوب همیشه قدردان همه معلمهاش هست . مگه میشه اون معلم هم که میگی از اول سال شما رو درس نداد ...

حتی یک درصد هم حرفتون رو قبول ندارم.

اصلا به هیچ عنوان ممکن نیست که یک دانش آموز( خووووب 😕) تمامی معلم هاش باسواد و با اخلاق باشن ، که دانش اموز هم قدردان باشه . حداقل من که در اطرافیان همچنین کسی رو ندیدم!!!!! 

بله ، درس داده ، چون وظیفه اش بوده 😅 ولی میخوام معلم های بی اخلاقی که راه به راه به دانش اموزا توهین میکنن ، صد سال سیاه درس ندن!!!!! 

و باز هم میگم ما تعداد محدود معلم های عالیییی هم داریم که همیشه هم قدر زحماتشون رو میدونیم💞💕💖

حتی یک درصد هم حرفتون رو قبول ندارم. اصلا به هیچ عنوان ممکن نیست که یک دانش آموز( خووووب 😕) ...

عزیزم من که دانش آموز بودم همه معلمهامو دوست داشتم و ممنونم از همه اونها و برای همین اعتقادم هم خیلی خوشحال بودم . منظورم احترام به جایگاه معلم هست مثل پدر و مادر . شما به مادرت میگی وظیفشه برام تلاش کرده گلم ؟    توی هر جای زندگی میشه از همه ایراد گرفت . اما باید دید ما کجای کاریم و چطور میتونیم موفق تر باشیم . شما چه قدر سعی کردی دانش آموز خوبی باشی ؟