2733
2739
چ ایده ی جالبی

آره😅پریروزم حرف قبض تلفن شد گف تو اصلا رعایت نمیکنی(همیشه بالای۱۵۰میاد)منم چون این ماه رعایت کرده بودم گفتم نخیرم من خیلیم زن صرفه جوییم😁خلاصه شرط بستیم اگه زیر۵۰بود قبضم ۱۰۰تومن بده بهم،اگه بالای ۵۰بود من روزا از نت استفاده نکنم😁

استعلام گرفتیم ۲۰تومن بود😁همونجا۱۰۰تومنمو ازش گرفتم😅

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولین تاپیک من تو نی نی سایت همین بود یعنی اصلا برای همین عضو شدم

عزیزم شما باید باهاش صحبت کنی.. من خیلی با همسرم صحبت کردم الان بهتر شده اما بازم هرازگاهی قهر میکنه

بهش بگو با قهر چیزی درست میشه؟ بیا منطقی صحبت کنیم تو بگو از چی ناراحت شدی تا من دلیل حرفی که زدم یا کاری که انجام دادم بهت بگم شاید عمدی در کار نبودِ و همش سوءتفاهمِ بعد هم سعی کن رابطه ت باهاش خوب باشه شاید میخواد برات جلب توجه کنه برای همین قهر میکنه سعی کن تو روز چند دقیقه بغل هم باشید باهم صحبت کنید سعی کن باهاش دوست باشی

2731
2740

وقتی قهر میکنه نازشو نکش من خواهرم شوهرش همچین اخلاقی داشت همش خواهرم نازشو میکشید گفتم وقتی اون قهر میکنه توم قهر کن محلش نزار دوماه اینجوری بودن پریروز خواهرم زنگ زد گفت اومده منت کشی کرده گفتم خوبه حالا حساب کار دستش اومده به خواهرم گفته بود این کارو نکن دیگه خواهررم گفته بود منم مثل خودت رفتار میکنم ازین ببعد 

نمیدونم نمیتونم طلاق بگیرم چون اگ برم برام بدترمیشه ردزی هزاربارمیگ بروخونه بابات نمیخوامت 

برای این چیزا که طلاق نیگیرن ، اصلا دیگه به ذهنت هم نیار

دنیا عین تصورات ما نیست 
همه این کارارومیکنم ولی فوشم میده

وقتی باهاش صحبت کن که یه مدت از بحثتون گذشته باشه

بهش مهلت بده تو خلوت خودش فکر کنه.. حالا خودت شرایط بسنج ممکن بعد یک ساعت اروم بشه ممکنه یکی دو روز طول بکشه ولی وقتی دیدی شرایط مثبت اروم اروم شروع به صحبت کن وقتی هم میخوای بری صحبت کنی به خودت برس نمیگم ارایش کن مثلا موهاتو شونه بزن لباستو مرتب کن برو پیشش اگه شرایط خوب بود دستشو بگیر تو چشماش با محبت نگاه کن حرف بزن.. ادمِ سنگ که نیست کم کم نرم میشه بهش بفهمون که زندگیتون برای توهم مهمه و با بچه بازی فقط روزهاتون تلخ میکنید

البته اینکه دوستان میگن قهر کن گاهی اوقات جواب میده.. گاها لازمه وقتی سر چیز الکی قهر کرد شمام بهش بی توجهی کنی مثلا سمتش نگاه نکن برای خودت میوه بیار بخور کلا طوری رفتار کن که انگار نمیبینیش به خودتم خوب برس.. اینطوری ممکنه احساس خطر بکنه 

آخی خیلی از نظر من جریمه قشنگی بود.ولی فکر نکنم کسی دلش بیاد با شما قهر کنه

😘فدات بشم

مردا اینطورین دیگه وقتی ناراحتن یا نمیخوان دعوا کنن قهر میکنن(بعضیاشون واقعا قصد بدی ندارن)

ما زنا بر عکس دوس داریم راجع به مشکلمون حرف بزنیم و اینجوری میشه که گند میزنیم به روابطمون😁

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍