2733
2739
سر حرفو باید بلد باشی وا کنی حرفای مثبت و پر انرژی بزنی خوشحال و شاداب باید به نظر بیای همیشه هم یه ...

وقتی تحویل نمیگیرن نمیدونم مشکل از منه بلد نیستم بقول شما دلبری کنم یا طرف کسیو داره نمیدونم ولی اعتماد بنفسمو از دست میدم

کمم پیش میاد ادم مناسب ببینم که بخوام برم سمتش

ولی از این وضع خسته م

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
روش حق شناس؟ 

نمیدونم این روش حق شناس هست یا نه ولی به این روشی که گفتم خیلی جواب داده بجز خودم اخریش که دیدم توی اردیبهشت بود که کاری خیلی خیلی سختی رو برای دوستم به سادگی‌اب خوردن کرد

22n

من این چیزی که شنیدم میگم خودم تازه شروع کردم ولی مثل اینکه خیلیها جواب گرفتن

اول باید قرآن رو به فارسی توی 15 روز بخونی نهایتا 20 روز هرچی تعداد روزهات کمتر باشه بهتره . با صدا بلند به حدی که گوشت صدای خودت رو بشنوه و یعنی توی دلت نباشه . و توی مدتی که قرآن رو ختم میکنی روزی 2000 تا الله غفور بگی باز هم همونطور گوشت صدات رو بشنوه اگه سختت هست بشمری نیم ساعت زمان بگیر و میتونی پشت هم نباشه و در طول روز بگی و برای خوندن قرآن و ذکر هر دو باید وضو داشته باشی توی زمان پریود هم مشکلی نداره انجام بده. این باعث میشه تمام انرژیهای بد چه از خودت باشه چه اگر دیگران کاری کرده باشن قطع بشه.

بعد از 15 یا 20 روز که قرآن رو ختم کردی ، روزی 4000 تا یا 4400 تا یا 40 دقیقه و یا اگر میخوای زودتر باشه دو تا 40 دقیقه ذکر 

الله رحیم بگو و توی این مدت قبرستان هم نرو میگن خیلی مجربه برای بخت گشایی و ازدواج و محبت زوجین یا شخص مورد علاقه

2740

اگه تونستی الله غفور رو همچنان ادامه بده و اگه سختت بود کمتر بگو مثلا هزار تا یا 15 دقیقه و قرآن رو هم به همون شیوه شده روزی یک صفحه بخون که انرژی های منفی همچنان قطع باشن اگه سختت نبود

حرفت کاملا درسته اخه من درسم رو خوندم سرکارم میریم ولی خیلی نیاز به یه همدم داشتم اهل دوست پسرم نبود ...

کاملا درکت میکنم عزیزم ان شالله به زودی زود همسر خوب نصیبت بشه 

البته کمی هم رو معیارات تجدید نظر کن مثلا بعضیها میگن حتما باید همسرمون شغلش فلان باشه و...

کاملا درکت میکنم عزیزم ان شالله به زودی زود همسر خوب نصیبت بشه  البته کمی هم رو معیارات تجدید ...

نه عزیزم من اصلا این سخت گیری های اینطوری رو ندارم ولی خیلی روی خانواده اخلاق این که اهل کار باشه  اخلاقش بهم بیاد سخت گیرم