2733
2739
عنوان

راجع به زایمان سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 44 پست
واقعا ؟من یدونه طبیعی بودم برا دومی خیلی میترسم .هم از دردزایمان .هم اینکه یه وقت گ ش ا د نمونه یا ق ...

آره به خدا تازه برای من دومی پسر بود و درشت 4کیلو سرش هم بزرگ بود 

بچه ام بیماره لطفاً برای سلامتیش صلوات بفرستید🙏لایک کنید منم براتون صلوات می‌فرستم به هر نیتی که دارید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که اولین بارم زایمان کردم طبیعی زاییدم بخیه هم خوردم هرکس یه جوره عزیزم بعضیا سزارین دوست دارن بعضیا هم طبیعی اما طبیعی مزایاش اینه سریع سرپا میشی

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
2731
آره به خدا تازه برای من دومی پسر بود و درشت 4کیلو سرش هم بزرگ بود 

من خیلی ترسیدم از زایمان دردش خیلی زیاده .میترسیدم تغییر کنه .سر اولی که اصلااا تغیر نکرد .سختمم بود با ژل لوبریکانت یکم بهتر شد.

میترسم حتی اگه تغییر هم نکنه دید شوهرم عوض،بشه ،اخه میبینی که میگن زایمان طبیعی گشاد میشه زشت میشه 😥

2740
اره الان تو رابطه مشکل ندارید ؟؟

نه عزیزم

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
من خیلی ترسیدم از زایمان دردش خیلی زیاده .میترسیدم تغییر کنه .سر اولی که اصلااا تغیر نکرد .سختمم بود ...

نه دیگه شوهرت سر اولی متوجه شد که تغییر نمیکنه. 

من زایمان پسرم سخت بود اما زایمان دخترم اصلا به درد های زایمان نرسیدم 

بچه ام بیماره لطفاً برای سلامتیش صلوات بفرستید🙏لایک کنید منم براتون صلوات می‌فرستم به هر نیتی که دارید  
منو بیچاره کردن بیشرفا خاطرات زایمانم را نوشتم ک چقدر زجر دادم فقط خداراشکر میکنم بچه سالمه 

رفتم خوندم خیلی شانس اوردی، دور از جون بچه ت اگه دیرتر درش میاوردن ب خاطر نرسیدن اکسیژن بچه فلج مغزی میشد، ماما ها خیلی بی رحمن

دلم را چون انارى کاش یک شب دانه میکردم...
رفتم خوندم خیلی شانس اوردی، دور از جون بچه ت اگه دیرتر درش میاوردن ب خاطر نرسیدن اکسیژن بچه فلج مغزی ...

اره عزیزم منم هی این احتمالا را میدادم افسرده شده بودم فقط خدارا هزار مرتبه شکر