2733
2734
عنوان

کیا مادراشونو دوس دارن❤بیــان دلیلشوبگن😘

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 49 پست
مادرم من یه مادر بتمام بود واقعا مادر بود ولی دوسال ونیمه ندارمش 😥😥😥😥😥

خوشبحالت

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر من با وجود اینکه شاغله و مستقله ولی بااینحال ب بهترین نحو بچه هاشو تربیت کرده هیچوقت محبت هاشو ازمون دریغ نکرده یه زن واقعی ک هیچوقت در برابر هیچ چیزی سر خم نکرد تااخر عمرمم هر کاری کنم نمیتونم جواب خوبیاشو بدم ( مادر من ، قهرمان زندگی من)😊

2731

مادر من هزااااااااار بدی داره

فقطط یه خوبی داره که مظلوم نیست. جایی ببینه حقمون داره پایمال میشه ساکت نمیشینه .به خاک سیاه مینشونه

اما مادرشوهرم خییییییلی خیلی مظلومه آرومه. اما زیادی مظلومه

نی نی من کجایی ؟ تو کجایی؟ ندارم در سرم جزتو هوایی. کجایی؟ تو کجایی؟😔😔
2740
من دوست ندارم

منم

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
ختما الان دلخوری ک اینو میگی. موقع خوشخالیاتون دوسش داری

ن ازش متنفرم 

الان باز باهم بحثمون شد این تاپیکو زدم انرژی بگیرم گریم نگیره