2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره..😅😅 حالا بگم پس عمم ب بچه شیر میده😝هیچ تفاوتی نداریم با طبیعیا...فقط نوع زایمان فرق داره

😂😂😂طفلی عمه ها مون 😝 آخه سزارین هم دردهای خودش داره بعد به هوش اومدن 😭

نه ابدا ولی یه مسئله که هست چون توی سزارین خون بیشتری از بدن مادر میره و بدن کمخونتر و ضعیفتر میشه کمخونی یه حس افسردگی بهت میده که واسه چند روز ازین که بچه اوردی پشیمون میشه حدودا وقتی بچه یکماهشه این اتفاق میوفته ولی وقتی یکم جون بگیری بهتر میشی و توی سزارین بخاطر مسکن هایی که بعد عمل استفاده نیکنه یکم دیر تر شیر میاد تو سینه هات واسه همین سخته شیردهی روزای اول و اون درد واست ضعف میاره و حس بد پیدا میکنی

تا فردا ریپلای میشی والا ما ک خصوصی رفتیم برا طبیعی از سزارین خرجمون بیشتر شد😅😂

تو دیگه خیلی خیلی باید قدر بدونی😂😂😂

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.
2740

وا چ ربطی داره، سزارین شکمتو پاره میکنن  تا مدتها سوزشو درد داری ،بعدشم فقط زاییدنه مگه،شیر دادن ترو خشک کردن شب بیداری ،پرستاری ازش خیلی چیزای دیگه مادرای سزارینی و طبیعی یکیه ،جلل خالق آدم چ چیزا ک نمیشنوه اینجا😑

میدونم چی میگی میگم یعنی طبیعی خصوصی بیشتر از ۶ شد؟ دقیق چقد پول دادی؟

من پنج سال پیش تقریبا سه میلیون دادم 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
میدونم چی میگی میگم یعنی طبیعی خصوصی بیشتر از ۶ شد؟ دقیق چقد پول دادی؟

بابا من اصلا بچه ندارم، میگم حالا بقیه ک طبیعی زایمان کردن میان بهت میگن ما خرجمون بیشتر شد

دلم را چون انارى کاش یک شب دانه میکردم...
یه سوال ایا سزارینا شیر ترشح میکنن؟

من یه ماه قبل زایمان از سینه ام شیر میومد. سزارینم شدم که دیگه بود. ربطی به سزارین و طبیعی نداره زنداداشم طبیعی بود سه روز بعد زایمان شیر اومد

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
😂😂😂طفلی عمه ها مون 😝 آخه سزارین هم دردهای خودش داره بعد به هوش اومدن 😭

اصلا مگه حتما بايد درد بكشي كه مادر باشي؟حالا سزارين شدي درد هم نداشتي قبول نيست؟يعمي مادر نشدي؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

از نظر علمی بیشتر احساس نوزاد فرق داره نه مادر.

توی سزارین نوزادها بیشتر شوک زده هستن، چون بی مقدمه بیرون اومدن و چندساعتی هم از مادر دورن و همون موقع شیر مادر نمیخورن پیوند عاطفی دیرتر بوجود میاد و محکم میشه، 

توی طبیعی به دلیل هورمونهایی که ترشح میشه و همکاری نوزاد، نوزاد میدونه قراره خارج بشه از این محیط و بلافاصله روی سینه مادر گذاشته میشه و بعد تغذیه میشه در نتیجه پیوند عاطفی همون موقع محکم میشه.برای همین توی تغذیه با شیر مادر طبیعیها موفق ترن.

البته من سزارین شدم.این مطالب هم کاملا علمی و ثابت شده هستن.ولی کلی اند

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
2706