2733
2739
انتخاب کردم.ولی نمیشه نمیدونم چرا.راستی خطی ک تو سایت سهامو سجام دادم یکیه فقط ب اسم شوهرمه.بخاطر او ...

خط سجام حتما باید به اسم خودتون باشه

خط سامانه عدالت رو هم عوض کنید بهتره

یه سیم کارت رایگان بگیرید به اسم خودتون

کاربر آقا 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خط سجام حتما باید به اسم خودتون باشه خط سامانه عدالت رو هم عوض کنید بهتره یه سیم کارت رایگان بگیری ...

خط سجام ب اسم خودم نیس‌.یعنی اگ خط نداشته باشم نمیتونم بفروشم؟

عضو گروه قرمزم 😊😊😊❤❤❤
2728
کارگزاری ها ثبت نامشون رایگانه اما مفید معتبرترین کارگزاری واسه همین گفتم اونجا ثبت نان کنی

لطف کردی عزیزم شما که انقدر واردی بهم بگو چرا من نمیتونم ارزش سهامم رو ببینم ، آزادسازی انجام دادم ولی وقتی میرم تو سایت میزنه کاربری با این مشخصات یافت نشد 

خط سجام ب اسم خودم نیس‌.یعنی اگ خط نداشته باشم نمیتونم بفروشم؟

برای فروش مشکلی نیست میشه فروخت

ولی اگر همچنان برای فروش مشکل داشتید باید شماره سامانه سهام عدالت رو تغیر بدید به اسم خودتون

کاربر آقا 
2738
لطف کردی عزیزم شما که انقدر واردی بهم بگو چرا من نمیتونم ارزش سهامم رو ببینم ، آزادسازی انجام دادم و ...

ارزش سهام شما اگه پونصد و سی و دوتومنی بوده شده تا اون روزی که سایت سامانه نشون میدادهشت میلیون و دویست و خورده ای بود اما به خاطرات تعطیلات بورس(روزهای تعطیل بورس تعطیله) تعطیل بوده و خیلی از سهامها هم روز یکشنبه منفی خورده و قیمتها کلی سهام شده تقریبا هفت میلیونو هشتصد دیگه خود دولت سایتو بسته و کسی نمیتونه وارد بشه تا مردم متوجه ضرر نشن خودتون باید یک پرینت از تعداد سهام و ارزش میگرفتین همون روزای اولی که سایت باز بود میگرفتین ولی احتمالا امروز که بورس باز شده شاهد رشد بازار باشیم البته با نرم افزار ایزی تریدر یا تابلو الکتریکی بورس اگه کدر بورسی دارین و کارای کارگزاری رو انجام دادین میتونین از اونجا ارزش سهامتونو ببینید

2706