2733
2739
عنوان

یه سوال خانومانه دارم ،میشه همتون بیاین😘

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 38 پست
تورو خدا قرص ال دی اچ دی نخور .۳۵سال به بالا سکته میاره

واقعا    

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
خب اگر بره دکتر ، بهش میگن باید کورتاژ کنه ؟؟؟؟

نه عزیزم فک نکنم خب تو سن یائسگیه طبیعیه اگه بیش از حد ضخیم بشه خیلیها اونموقع کورتاژ میکنن یا رحمشو در میارن

اےدردلم نشستہ💖ازتــــــوکجا گُریــزم؟¿.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیزم من خودم ماما هستم نزدیک یائسگی سیکل ماهانه به هم میریزه خونریزی کم و زیاد میشه باید ایشون آزمایش هورمون بدن.از طرف دیگه هم هر نوع خونریزی توی خانوما باید بررسی بشه که خدایی نکرده کنسر نباشه

خانم 50 ساله نباید قرص مصرف میکرده.

استروژن باید مصرف کنه ودر نهایت اگه با دارو قطع نشد کورتاژ

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
2731
اگه ۵۰ سالتونه احتمالا بدن داره برای یائسه شدن آماده میشه. مامان من و خالمم آخراش اینطوری میشدن. یعن ...

منم خالم اینطور شده 

می‌گفت ببخشید ، رفتم دستشویی یه چیزی بزرگ دفع کردم ، نمیدونم منظورش چی بوده ؟؟؟ یعنی کیسته؟ 

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗
ببین عزیزم من خودم ماما هستم نزدیک یائسگی سیکل ماهانه به هم میریزه خونریزی کم و زیاد میشه باید ایشون ...

کنسر یعنی چی ؟؟؟ 

خانم 50 ساله نباید قرص مصرف میکرده. استروژن باید مصرف کنه ودر نهایت اگه با دارو قطع نشد کورتاژ

یعنی استروژن بخوره قطع میشه؟ 

2740
منم خالم اینطور شده  می‌گفت ببخشید ، رفتم دستشویی یه چیزی بزرگ دفع کردم ، نمیدونم منظورش چی بو ...

نه نه. لخته خونه به نظرم. خب هر ماه یه تخمک ازاد میشه. این طبیعیه به نظرم. حالا این آخراش چند ماه طرف پریود نمیشه بعدش لخته ها انباشته میشه و یهو اینطوری دفع میشه

دور از جون تون سرطان.‌ بیماری ای که مادرم رو از ما گرفت. جدی بگیرید تو رو خدا

خدا رحمتش کنه ،

میشه بیشتر راجب وضعیت مامانت بگی ، البته اگر ناراحت نمیشی 

یعنی استروژن بخوره قطع میشه؟ 

نه خانم سر خود نمیشه باید برن دکترداروهای زیادی هستن با توجه به نظر پزشک دارو مصرف کنن اگه قطع نشد کورتاژ 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
2706