2733
2739
عنوان

کیا نماز صبحشون قضا میشه؟؟ میشه کمکم کنید منو😢

| مشاهده متن کامل بحث + 180 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه فکر توپی😁😁ایول

به شرطی که بشنوی من گاهی این کارو میکنم اصلا نمیشنوم.ببین آلارم گوشیتو عوض کن یه چیزی بذار که بیدارت کنه گاهی مغز به یه ریتم عادت میکنه دیگه هوشیار نمیشه من امتحان کردم

**اللهم عجل لولیک الفرج**
فقط نماز صبح؟

نماز صب که بیشتر..مثلا اونروز رفتم سره کار.اونقد مشغلم زیاد بود.تا اومدم بجنبم نماز بخونم .تعطیل شد لومدم خونه از خستگی خوابمدبرد پاشدم دیدم قضا شده

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
2728
عزیزم شما حافظ کل قرآنی؟

بله عزیزم 

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
بله عزیزم 

چه جالب خوش به سعادتت.تبریک میگم به پدرو مادرت که یه دختره خوبو پاکی مثل شما رو به کمک پروردگار تربیت کردن...

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
چه جالب خوش به سعادتت.تبریک میگم به پدرو مادرت که یه دختره خوبو پاکی مثل شما رو به کمک پروردگار تربی ...

قوربونت برم عزیزم من که چیزی نیستم خیلی لطف دارین🌹

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
قوربونت برم عزیزم من که چیزی نیستم خیلی لطف دارین🌹

نه عزیزم شکسته نفسی نکن.تو این دوره زمونه یه دختری مثل شما کیمیاست...برا منم افتخاره که با شما همکلام شدم...گفتین برا این که نماز قضا نره باید سوره کهفو خوند؟

2738
نه عزیزم شکسته نفسی نکن.تو این دوره زمونه یه دختری مثل شما کیمیاست...برا منم افتخاره که با شما همکلا ...

بله عزیزم آیه آخرش

فداات شم من مهربون❤🌹