2733
2739

من فقط مدل ساده یاد گرفتم ازونها ک ساسون داره ( پنس) و میشه ساسونها رو ب برش تبدیل کرد.

بنظرتون قدیمی و زشت نمیشه ؟ میخام مدل عکس اول بدوزم اما بدون کمربند و بدون اون بندهای بالاش  اما جیب براش بزارم مدل عکس دومی

😍سمیmohsenرا😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
نه قشنگ میشه  برش عصایی بده  پشت هم برش بده تا سرشونه

عزیزم من مبتدی هستم جیب رو باید بین برش و درز پهلو قرار بدم درسته؟ و چ جنس پارچه بگیرم؟ همین رنگ هم میخام بگیرم

😍سمیmohsenرا😍
2740

برای مانتو اول: پایین مانتو زیاد نگیر چون از حالت اندامی خارج میشه  .جیبی هم که انتخاب کردی خیلی بزرگه به مدل اولی نمی خوره .ولی اگه بخوای از پارچه متفاوت مثل مدل دوم استفاده کنی خوب میشه .

البته به جنس پارچه ات هم بستگی داره 

عه ؟ نمیدونستم ممنون ک گفتین ،  اما من میخام جیب بدوزم بد میشه ؟  بنظرم جیب واسه مانتو ک ...

منم میخوام خودم بدوزم ولی خیاطی یادم رفته ده ساله خیاطی نکردم من میخوام اینو بدوزم

تیکر تولد یک سالگی پسرم💙
برای مانتو اول: پایین مانتو زیاد نگیر چون از حالت اندامی خارج میشه  .جیبی هم که انتخاب کردی خیل ...

عزیزم منظورت اینه که بلندی رو زیاد نگیرم یا زیاد فون نکنم

من قدم ۱۵۰ هست، خاستم بلندتر دیده بشم

😍سمیmohsenرا😍
منم میخوام خودم بدوزم ولی خیاطی یادم رفته ده ساله خیاطی نکردم من میخوام اینو بدوزم

مدل شما الگو برش می خوره برای زیرش جایی که کیسه مانتو هستش کپی می کنی بهش اضافه بشه .آسونه ولی مرحله به مرحله برای جیبش باید انجام بدی .مراجعه کن به دفتر الگوهات تا یادت بیاد . نمی تونم اینطوری راهنماییت کنم 

2706