2737
2739
عنوان

تجربیات قررری یک خانم قررری💃💃....سیاست👇👇عالیه

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 36 پست

استارترر بیشترر بنوییس.. 

مثلاا نامزدم میگه دانشگاه نرو چطور قانعش کنم !! با چ سیاستیی؟ وقتی میگه ارایش زیاد نکن (برا عروسی اقوام درجه یک ) چطورر رفتار کنم؟؟

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارترر بیشترر بنوییس..  مثلاا نامزدم میگه دانشگاه نرو چطور قانعش کنم !! با چ سیاستیی؟ وقتی م ...

من  باکلی جنگ و دعوا دارم دیپلممو میگیرم دانشگاه ک اصلن نمیزاره☹

مراقب خودت باش،از 
گفت بیا بیرون گفتم من محدودم مامانم نمیزاره  البته چیزی نگفتا، گفت اره میدونم اگه میتونستی میو ...

ن زیادی ک بگی محدودم فک میکنه نمیخای ک بری

بعضی روزا برو بگو هزار تا بهونه اوردم ک ببینمت

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2731
ن زیادی ک بگی محدودم فک میکنه نمیخای ک بری بعضی روزا برو بگو هزار تا بهونه اوردم ک ببینمت

مرسی خوب بود

من بی سیاستم اینا خوب بود مرسی

دوستان، برای حاجتم صلوات میفرستین؟  امسال با عشقم ازدواج کنم.ممنونم. من دیسک گردن دارم، در صورت اشتباه تایپی، منو ریپلای نکنید.
من  باکلی جنگ و دعوا دارم دیپلممو میگیرم دانشگاه ک اصلن نمیزاره☹

مگه همون اول باهاش طی نکردین؟ من تازه شهر دیگه دانشگاه میرم همون اول بهش گفتم هدفم شهر دیگه هست و تو انتخاب رشته الویتم شهر دیگه هست

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2740
خوشبحالت واقعا☹

من ولی از وقتی عروس شدم یک ساله اومدم خونه خودم اصلا درس نمیخونم اصلااا ترم گیش ک حذف ترم کردم این ترم هم ک مجازی شده... چیکار میکنی میتونی درست بخونی

من ولی از وقتی عروس شدم یک ساله اومدم خونه خودم اصلا درس نمیخونم اصلااا ترم گیش ک حذف ترم کردم این ت ...

فعلا دبیرستانیم اما ب شدت افت داشتم نسبت ب مجردیم فقد میگم قبول شم دیپلمو بگیرم بره پی کارش اصلا نمره مهم نیس برام

مراقب خودت باش،از 
فعلا دبیرستانیم اما ب شدت افت داشتم نسبت ب مجردیم فقد میگم قبول شم دیپلمو بگیرم بره پی کارش اصلا نمر ...

دانشگاه خییییلی مهمه دختر اصلا از دانشگاهت نگذر اینقور ک سطح زندگی آدم میبره بالا و دید آدم باز میکنه

2706