2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگہ دروغگو بودم، ھمینطوری ادامہ میدادم

نمیدونم تعریفت از راستگویی و دروغگویی چی هست. ولی از نظر من دروغگویی. 

حتما دیگه برات نمیصرفیده که زن باشی دوست داشتی بیای و خودتو خارج رفته و مجرد جا بزنی که چنتا خانم رو گول بزنی باهاشون دوست بشی. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2728
نمیدونم تعریفت از راستگویی و دروغگویی چی هست. ولی از نظر من دروغگویی.  حتما دیگه برات نمیصرفید ...

چرا اینقدر منفی فکر میکنی؟

خدایا، بہ دادہ و ندادہ و گرفتہ ات شُکر، کہ دادہ ات نعمت، گرفتہ ات امتحان و ندادہ ات حکمت است.
2740
گزارش بزنیرد فقط یه چیزی بود رو دلم که گفتم خوب شدم نمیتونستم تو تایپکها ببینمش و شما فکر کنید زنه😏 ...

نه بذار بمونه تاپیک 

جالبه توی همه ی تاپیکای عکس میومد و نظرم میداد هی میگفت عکس بذارید 😒

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒
انشااللہ ھمیشہ خندان ببینمتون

خب شما تهران هستید   

ساعت 12 هست؟ 😐

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
انقدر وقیح میاد تو تاپیک عکسام نظر میده میگ عکس بزارین من نظر بدم

مگہ کار اشتباھیہ کہ من نظر بدم، بی احترامی نمیکنم

خدایا، بہ دادہ و ندادہ و گرفتہ ات شُکر، کہ دادہ ات نعمت، گرفتہ ات امتحان و ندادہ ات حکمت است.
2706