2737
2739

دوتا رژ گرون تو این مدت قرنطینه خریدم،از رنگش بیزارم😭🙃

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جدی میگی 😁يعني برم بخرم 😅

وقتی یه رنگ دیدی خوشت اومد تو گوگل بزن رنگبندی فلان رژ 

بعد همه عکساشو ببین که رنگ دقیقش دستت بیاد 

نظرات کسایی که خریدنش هم بخون 

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎
ولی من پشیمونم از دیجی کالا لوازم آرایشی خریدم اصن خوب نبودن و فیک بودن درسته بعضی اجناس فیک ها رو ک ...

البته حضوری خرید کردن بهتره

ولی از اون نظر دیجی خیلی خوبه 

چون جنس و مرجوع میشه کرد

ولی بقیه جاها 

جنس فروخته شده پس گرفته نمیشود☹

واقعا؟ منم نصبش کردم یعنی خوب نیس؟ 

ضعف اعصاب میگیری اشتباهی ارسال میکنن خیلی خیلی لی مسئولیتن

گروه آبی🥲     وزن اولیه:۷۳.۵۰     وزن هدف:۶۷      قد:۱۷۰                                      
2740
وقتی یه رنگ دیدی خوشت اومد تو گوگل بزن رنگبندی فلان رژ  بعد همه عکساشو ببین که رنگ دقیقش دستت ...

باشه عزیزم ممنون ❤️

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
البته حضوری خرید کردن بهتره ولی از اون نظر دیجی خیلی خوبه  چون جنس و مرجوع میشه کرد ولی بقیه ...

من خوشم نیومد فیک میده دست مردم بعد آشغالن بعضی جنساش حالا چیزای خوبم داره ولی خب چون اینترنتی آدم متوجه نمیشه منم کلا حوصله مرجوع ندارم خوب نباشه میندازمش یه گوشه دیگه مهم نیس برام،  میدونی بعد نکته جالبش اینجاس ک تمام اجناسش هم نظرات منفی رو داره هم مثبت و من فکر میکنم به دلیل اینکه فروششون از فروشگاه های مختلفه ممکنه هموم جنس مال یه فروشگاه خوب باشه و اصل اما مال یه فروشگاه دیگه بد و غیر اصل واسه این ب نظراتشم نمیشه اعتماد کرد

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
نمیدونم  ولی من هرچی خریدم تا الان خوب بوده ☹

من یبار اومدم اینترنتی لوازم آرایشی بخرم همین یبار شانس من بد دراومد☹

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔