2733
2739
عنوان

سیب ممنوعه بینا😀

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 73 پست
اخر با كي ازدواج ميكنه ييلديز؟ من شنيدم نادر ميميره

شاهیکا زهر میریزه تو شراب نادر میمیره،با همون پسر خوشتیپه،قسمتای بعدیش باهمن 

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کریم

اره اسمش یادم رفته بود😂

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
کجای هیکلش،خوبه اخه چوب خشک😭ییلدیز از هنه خوشگلتر و خوش اندام تره😜

بووود

الان انقد لاغر كرده ييلديز ك زشت شده اصن

بچه بودم از هیولاها میترسیدم بزرگ شدم فهمیدم آدما ترسناک ترن😔🖤
2740
کجای هیکلش،خوبه اخه چوب خشک😭ییلدیز از هنه خوشگلتر و خوش اندام تره😜

یاد یه تاپیکی افتادم راجع به اندام همینا بود... بعد یکی گفت خانمهای ایرانی خودشون چاقن اکثرا از ییلدیز خوششون میاد با اون همه چربی و .... منتها هرچی نگاه میکنم اون همه چاقی و چربی ییلدیز نمیدونم کجاست🤔

نه نه نه. بخدا دیگه مزه نمیده براتون. راستی صدای اصلی ییلدیز خییییییییلی با نمکه. صدای اندرم سسکسیه

نميبخشمت😭😭😭

وای وای جیگرم حال اومد امشب چقد باحال بود  خصوصا اون تیکه ک ب لیلی گفت تنها زنی ک هالیت باهاش ...

میگم که امشب قشنگترین قسمت گل سریال بود.گییلدیز شبیه دختر شایسته ها شده بود با تاجج 

اخی گلم. ییلدیز خییلی پولدار میشه با یه پسر اشنا میشه. هالیت هم فقیر میشه. ییلدیز دلش میسوزه و هالیت ...

اي بابا ازدست اين ييلديز

كريم چي ميشه؟

اصن چجوري پولدار ميشه؟