2733
2739
عنوان

اگه به قبل بچه برگردین کی بچه دارمیشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 457 بازدید | 66 پست

من الان چندسالی میشه ک متاهلم ولی هنوز قصدبچه دارنشدن ندارم چون موقعیتشو نداریم وهیچکسم تااینومیشنوه درک نمیکنه وتوقع داره باهرررشرایطی من بارداربشم وی بچه این وسط باشه.

توروخدا هرکی توموقعیت من دیدین بعدسلام ازش نپرسین عه شماهنوز کوچولویی ندارین؟پ چرا نمیارین دیرشد خب

شاید جلوتون لبخندبزنیم وبگیم هنوز زوده

ولی تودلمون تا7نسلتون رو ابادکردیم😩👌

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

من سه سال نذاشتم بچه دار بشم و درس خوندم و کار مورد علاقه مو پیدا کردم حالا دخترم گریه میکنه و خواهر میخواد ولی مشکل جسمی برام پیش اومد که نمیتونم واگر به عقب برگردم یک ماه هم بچه دار شدن رو عقب نمی اندازم چون برای درس و کار سالها وقته ولی با این تغذیه ها و مریضیا معلوم نیست تا کی بتونیم و شرایط مساعد باشه خدا شاهده الان حاضرم مدرکها و کارم رو بدم وحداقل  یه دسته گل دیگه داشته باشم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماله من ده روز بعدش😐😐😐🌼🎀

واییییییییییی، مال ما مامان بزرگم گفت صبر کنید 4یا 5ماه بعد، آخه با خالم همزمان عروس شدیم، خالم همون 5ماه بعد حامله شد من یکسال بعد، الان که فکر میکنم میبینم عجله کردم وقت زیاد بود برا بچه، ولی خداراشکر راضییم 

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
2731
مال ما چهارسال گذشته بچه دوستدارم ولی سخته

سخت هست درسته، ولی اگه میخوای زودتر بیار، بعدا حوصله ت کمتر میشه، از طرفی مشکل زنانم زیاد شده

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
من سه سال نذاشتم بچه دار بشم و درس خوندم و کار مورد علاقه مو پیدا کردم حالا دخترم گریه میکنه و خواهر ...

منم دارم درس میخونم بخاطر اون چهارساله بچه دار نشدیم که بازم باید صبرکنیم اما ازنازایی هم میترسم

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹
2738
اره واقعا خدا روزیشو میرسونه از اون موقعی که باردار شدم شرایط زندگی خیلی بهتر شد  بعد فکر کردی ...

تروخدا به همه نگین  اینو   به منم گفتن چند ماه طول میکشه  اقااا من هر دو بچمو تو همون یه ماه باردار شدم  تازه با ۱۳سال فاصله  کاش واقعا چند ماه طول بکشه  ادما  تو تصمیمش مطمعن شه 

عزیزی که امضامو میخونی لطفااا  برا آرامش و دلخوشیم دعا کن ❤️ممنونم 
منم دارم درس میخونم بخاطر اون چهارساله بچه دار نشدیم که بازم باید صبرکنیم اما ازنازایی هم میترسم

ببین هیچی نمیشه من تخمدانم ضعیف بود ۴سال از ازدواجمونم میگذشت قصد بچه دار شدنم نداشتم تمام جاریام میگفتن نازا میشی فلان شوهرم گفت ببخشید ک میگم گفت یبار رابطه بدون جلوگیری رو تجربه کنمو اینا منم قبول کردم چون تازه پاک شده بودم زورم اومد اورژانسی بخورم گفتم منکه همیشه پریودم نامنظمه ولش کن زدو با همون یبار گرفت اصلا تا س ماه نمیدونستم حاملم درسته نازایی هست اما اینجوریم پیش میاد پس هردو رو درنظر بگیر

من تحصیلات تکمیلی رو با وجود دخترم ادامه دادم و متوجه شدم اونقدرا هم سخت نبود درس خوندن با بچه فقط من  وقت و جوونی مو تلف کردم .ولی دیگه کاری نمیشه کرد . 

2706