2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عادت کردم.   وقتی تیکه میندازن با گوشیم ور میرم.  نگاهشان نمیکنم.  خخخخخخ گم شن ...

همسایه ما دخترشو داده به یه پسر تقریبا بیکار ، ۵ سال با پسره دوست بودن بعد شب وروز متلکاش حرص ادم میده خیلی از خود راضی ان

یادمان باشد دنیا زنگ آخر نیست؛زنگ بعد حساب داریم...!
2731

بعضيا فكر كنم متوجه نشدن موضوع تاپيكو😅😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

یک ماه دیگه میشه بیست سالم مجردم فعلا قصدم اینه تا ۴ سال دیگه مجرد بمونم

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
2740

من ۲۳ ازدواج کردم فامیل منو خوردن بس میگفتن عروس نشدی نمیشی تا ابد ک مادرت زنده نیس کی جمعت کنه انگار معلولم خیر نبینن ک با حرفاشون ادمو غذاب میدن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
چرا 

شايدم متوجه شدن و به ٢٠ و ٢٢.٢٣ ميگن سن بالا

نميدونم😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

شهراتونم بگید شاید دوست شدیم 😏😏

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
من ۲۳ ازدواج کردم فامیل منو خوردن بس میگفتن عروس نشدی نمیشی تا ابد ک مادرت زنده نیس کی جمعت کنه انگا ...

الان خوشبختی عزیزم؟

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
بعضيا فكر كنم متوجه نشدن موضوع تاپيكو😅😅

فقط اونی ک نوشته ۱۷متاهلم خواسته فخرفروشی کنه

ازدواجم شده افتخار 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706