2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

☹☹☹نمیده خاک بر سر

صد تومنم نمیده؟؟؟یک سوم سیصده دیگه

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

من یکی رو میشناسم دو تا مستخدم داره

یکی برا نظافت خونه ، یکی برای خرید بیرون و اشپزی

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2728
😂😂😂 نمیدونم 🤔 اما میگفت با سیبیل شبیه گانگسترام 😂😂😂😂🤣

وای خدا چس ناله یادم رف😂😂😂😂

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

اقااااااامن خواهرشوهرم ازشوهرخیلییییانس اورده خیلی شوهره خرشه منم ازحسودیش میخواممممممممم دادبزنم😔شوهرحلقه به گوش میخواااااام  

منم مامانم براغذاسازسرجهازخریدولی زیاددلم نمیادازش استفاده کنم😅

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂
حسودیت نشه همه بم میگن عمویی     البته من قدمم بلند نیست پکیجم تکمیله

عمویی چیه

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »

منم دلم پول میخواد ناشکری نمیکنم خداروشکر همه چی ب قدر کافی داریم ولی دلم بیشترشو میخواد مثلا دلم طلا میخواد

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂
2738
ترور چرا؟ کاملن منطقیه حرفتون این مقدار اصلن پول زیادی نیست

یه بار تو یه تاپیک دیگه گفتم همه ریختن سرم که تو حتما مرفه بی دردی نمیفهمی ما حقوقمون ۳ ملیونه

ولی واقعا با این همه خرج و قیمتای نجومی و قسط ماهی ۱۴ ملیون واقعا هیچی نیس و اخر ماه هیچی برا پس اندازم نمیمونه

💏"You & me 💕make a wonderful "We
الهی بمیرم برات ان شاءالله زووود زود مامان میشی از من می‌شنوی یه کریلا هم برم آقا امام حسین محاله ...

خدانکنه عزیزدلم 

ممنونم عزیزدلم محتاجم به دعا 🌷🌷🌷

خدایا شکرت 🌷
واقعا پول چیزه خوببه  فرشاش  پرده هاش دیوارهاش رو با بخارشو مثل دسته گل میکنه  بخ ...

یکی ازنزدیک ترین فامیلای شوهرم بخداقسم فقط ماهی 30میلیون اجاره خونه ومغازه میگیره اینقدپولدارن ک من هنگم کلی خونه داره تازه یکی دوتاشم ک توشهرماهستن خالیه بماندوبلای شمالو کوفو هرماریدیگش

بنظر من کار درستی میکنن والا وقتی ی خونه و ماشین سرمایه خوب دارن دبگه باز ملک سرمایه گذاری چیه منم ...

اگه خونه و ماشین و سرمایه خوبم دارن که دیگه هیچی نوش جونشون😁

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706