2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به شوهرم میگم گیخوام ابرو هامو هاشور کنم میگه چند در میاد میگم ۳۰۰ میگه اوووو چه خبره 😑😑😑دلم میخواد خفش کنم وای بزه بیشعور

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
2728

اینکه زنداداش منه😜

نوش جونت زنداداش عزیزم درسته کار نمیکنی ولی بچه هات مثل گل میمونن😆😆😘😘

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

خیلییییی خوبه 👍👍👍👍

اما حسودی نکن ، کسی از آینده خبر نداره

و شاید تو یه چیزی داشته باشی که اون نداشته باشه

کاربر قدیمی هستم 😎😎 از سال ۱۳۹۵ عضوم ،  به تاریخ این عضویت نگاه نکن 🙄🙄  ۱ بار خودم رفتم و کاربریم و تعلیق کردم ،۱ بارم ترکیدم 😐😂🤦‍♀️

چهارده میلیون هم شد حقوق 

برادرشوهر منو چی میگی حداقل ماهی 40 تومن حداقققققل داره 

جاریمم هم حسادت منو میکنه 

خخخ با اینکه زندگیش خیلی لاکچریه 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
2740

این خوبه

من یکی رو میشناسم به ماهی 200 میلیون نمیگه پول

درامدش میلیاردیه

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
۱۴ تومن اونقدرام زیاد نیست این فامیلتون خیلی بریز بپاش میکنه وگرنه اگر بدی پای ملک و قسط و ... خیلی ...

خب اینا همه چی دارن حتما

اون ۱۴تومنن خرج خوشیشون میکنن دیگ

کاربری هشتممه...هرجا تاپیک جنجالی دیدین تگم کنید.با تشکر    نی نی یار قلابی🤪

خدا شانس بِده. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

مطمئن باش اونم مشكل ذاره

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2706