2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چیز مهم دیگه علت جداییشه،ما قبل از عقدمون ،شوهرم ایمیل خانوم سابقشو داد،گفت بیا با خودش صحبت کن ببینی چرا جدا شدیم،اون خانوم خارجه،ظاهرا سر مهاجرت دچار مشکل بودن،خلاصه خانومه گفت این یه مردیه که آزادی منو گرفته بود من تحمل نداشتم ،برای منی که از شوهر قبلیم بخاطر کتک و عصبی بودن جدا شده بودم ،این خب یه فاکتور مهم بود،دیدم ایشون این اخلاقارو نداره و اوکیه،تو هم حتما درباره زندگی قبلش تحقیق کن نمیگم نکن،اما بیشتر روی مشاوره رفتن و شناختن خودِ این آقا کار کن ،با شناختنش به جواب چرایی جداییشم میرسی حتما

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
2740

پدر و مادرت جدا شدن ؟ گفتی جدا 

ببین اینکه علت طلاقشو نمیگه مشکوکه خیلی 

باید بری مشاور باید وگرنه ممکنه دو سال بعد جدا شی

و اینکه الان تو یه تایپیک دیگه توصیح دادم شاید به خاطر بچه با همه اختلافات برگرده بهش فکر کن دوست خواهرم البته اون مطلقه بود با یه مرد مطلقه ازدواج کرد مرده یه پسر داشت یه دختر تو همین سنا که گفتی دختره با مادرش بود پسره با اینا انقدر این پسر اذیت کرد جفتک انداخت اینا جدا شدن مرده هم با همه اختلافات با زنش به خاطر بچه ها برگشت پس حتما حتما حتما برو مشاوره

دوست من دقیقا با همین شرایط ازدواج کرد...یه سال بعد طلاق گرفت...مادربچه هه هرروز به بهانه ی صحبت درمورد مشکلات بچه تماس میگرفت با شوهرسابقش،کلی حرف میزدن و اون پسره هم کلی دردسر درست میکرد،کم کم هم مشکلات دیگه ای به وجود اومد و اینا از هم جدا شدن

😶
من خانه دار قیافه متوسط پدر مادر جدا خاستگارامو الکی رد کردم حالا داغونا میان

واللا چی بگم، ولی سن پسرش یخورده زیاده، تو سن بحرانی نوجوانی ه، خیلی سخت میشه کنترل کردنش، اونم برای شما که تا حالا تجربه بچه داری نداشتی، بعدم اینکه پسره، اگر دختر بود باز بهتر بود 

خالتون دختره؟

بله

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706