2733
2734
سعی میکنم راضی باشم و به تلاشم ادامه بدم جز این چاره ای ندارم اخه    

خيلي بهتر ميشه كه بيشتر از اين راضي باشي كه اصل شرايط و اهدافت رو از تَهِ قلب و به صورت حقيقي دوست داشته باشي چون كه انگيزه ات رو براي رسيدن به خواسته هاي كوچك و بزرگ بيشتر ميكنه❤️👍🏼

❤️تجربه های شخصی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاملا راضیم چون همیشه به هدفام قول رسیدن دادم من به چیزی که میخوام باید برسم

عزيزممممممممممم برات بهترينها رو از صميم قلب ميخوام دوست خوبم❤️

❤️تجربه های شخصی❤️
2731
خودمو دوس دارم و خودمو و بالا و خاص میبینم ولی از خودم راضی نیستم برای اهدافم تنبلی میکنم🤦‍♀️و خیلی ...

خيلي خيليييي خوبه كه به خودت احترام ميذاري و به خودت عشق ميورزي اين نشان دهنده اينه كه فردي متكي به نفس خودت هستي 

ببين عزيزم براي اينكه از حالت تنبلي كردن كارهات از اين تايم به اون تايم يا روز  واگذار  كني به خودت يه قول قراري بزار كه مثلا من اين ساعت اين كار رو حتما بايد انجام بدم و اگر انجام نشه اين كار من در اين بازده زماني حق مثلا دست زدن يا خوردن غذا يا خوراكي مورد علاقه ام رو ندارم و چون بدن ما داراي احساس هستش  و فركانس هاي مثبت و منفي رو به خوبي دريافت ميكنه طي يك مدت  بصورت ناخودگاه مجبورت ميكنه به انجام كارهات😄و در اخر  چون به طور ناخوداگاه سرگرم كارهات ميشي فراموشش ميكني، اون فرد رو بزار به حساب تجربه براي شناخت بيشتر ادمها ❤️

❤️تجربه های شخصی❤️
مهم ترينش اينه كه به خودت ايمان و باور داري  بقيه اش با گذشت زمان بهشون ميرسوني  نرسيدن ...

ممنونم عزيزدلم 😘😘😘 چقدر انرژي مثبتي شما 😍 اميدوارم شمام به هرچي ميخواي برسي ❤️❤️❤️❤️❤️

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️
تونستم تو زندگی شخصی موفق بشم. انتخاب همسرم خیلی راضی هستم مشکل ناباروری مون رو شکست بدم و احساس م ...

واييييييي خوشحالم كه اينده  زندگي متاهلي ات اينقدر خوب و عالي پيشرفت داشته🥰🥰🥰

اصلا ناراحت نباش و به اين فكر كن كه شما يك فرد تحصيل كرده با يك مدرك كه از طريق درك علمي بالاتون تونستين كسب كنيد در اين جامعه كه اكثرا فقط مدرك دارن نه سوادش رو دارين و عملا حتما نبايد در خود رشتتون كاري داشته باشيد ميتونه زير شاخه يا اصلا موضوع ديگري باشه كه خيلي خيلي بهتر و به نفعتون هست چون اونوقت خودتون و همه به اين ايمان ميارند كه شما اينقدر توانا بوده و هستين كه علاوه بر رشته اصليتون تونستيد از يك موضوع ديگه سر بيارين 😍

❤️تجربه های شخصی❤️
اره شکرخدا خوب بوده هم اون رشته ای ک میخاصم قبول شدم تو دانشگاه،هم باکسی ازدواج کردم ک خصوصیات اونیه ...

اي جان انشالله تا اخر عمرتون هموني بشه كه ميخوايد❤️

❤️تجربه های شخصی❤️
80 درصد راضیم

عزيزمممممم اميدوارم به زودي زوددد به اون ٢٠ درصد بعدي هم برسي كه اول خودت و در اخر من بيشتر از الان بهت افتخار كنم❤️❤️❤️❤️❤️❤️

❤️تجربه های شخصی❤️
من خیلی راضی ام به۹۰درصد هدفایی داشتم رسیدم 

اون ده درصد باقي مونده رو ايمان دارم كه ١٠٠ درجه بهتر از الان ميري جلو❤️بهترينِ من❤️

بهت افتخار ميكنم💞

❤️تجربه های شخصی❤️
خيلي خيليييي خوبه كه به خودت احترام ميذاري و به خودت عشق ميورزي اين نشان دهنده اينه كه فردي متكي به ...

ممنون عزیزم از انرژی خوبت❤❤❤

من فعلا باید انشاله بچم رو دنیا بیارم و یه مدت کوتاه تمام وقت ازش نگه داری کنم

برنامه بریزم برای قسمت بعدی زندگیم که کارم بلشه

و به قول شما حتی شده تو زمینه دیگه ای هم کار کنم باید موفق بشم

خیر راضی نیستم دوست ندارم دیروز و امروزم یکسان باشه اما مدتی هست اینطور شده.

ببين قشنگِ من احتمالا دچار روزمره گي شدي 

يك چند مدت به هيچي كه اذيتت ميكنه و دوست نداري فكر نكن و كاري نداشته باش و خيلي ريلكس همون كاري رو انجام بده كه دوستش داري و از ته قلب خوشحالت ميكنه😊❤️

❤️تجربه های شخصی❤️
2706