2737
2734
عنوان

اونایی ک عقدی هستن کی عروسیتونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 136 پست

بچه ها من خیلی دلم میخواد برقصممم با لباس عروس 

کاش کرونا بره ، از الانم تمرین میکنم ، شما هم مثل منین یا من فقط ذوق رقص دارم ؟ 

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗
اگه تالار بسته بود چیکار میکنی؟ منم دوماه بعد شما عروسیمه

اگر تالار بسته بود تو باغ با تعداد كمتر ميگيريم ، تنها راهش همينه ، عروسي نگرفتنم اصلا توكتم نميره

خدايا شكرت بابت هرچي كه دادي و آرامشي كه عطا كردي ، دوستت دارم♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه ها من خیلی دلم میخواد برقصممم با لباس عروس  کاش کرونا بره ، از الانم تمرین میکنم ، شما هم ...

من از ١ سال قبلش شروع كردم به ذوق كردن اره عزيزم همه همينطورين 

منم انچنانی نه معمولی.. همی خورده ریزا سخترع

خورده ریزایی که به چشم نمیاد دوبرابر بزرگ ها پولشونه 

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗
بچه ها من خیلی دلم میخواد برقصممم با لباس عروس  کاش کرونا بره ، از الانم تمرین میکنم ، شما هم ...

منم مثل تو نامزدم میگه عب نداره فوقش لباس میپوشی میریم اتلیه فیلمو عکس میگیریم ولی گفتم پس رقص چی😭😭😭

99/9/9 خونه خودمم انشالله😍😍یه صلوات مهمونم میکنی 🙏🙏
2740

عروس هایی که جهیزیه خریدین میشه واسه خرید سرویس پذیرایی و پرده اتاق کمکم کنین ؟ 

سرویس داخل بوفه چی پیشنهاد میدین

من اینقد ذوق دارم همش میگم خدا کنه بگزره تو تقویم هی علامت میزنم میریم ماه جدید ذوق میکنم یک ماه گذشت خخخخ

انشالله به زودی زود در این مکان تیکر بارداری نصب میشود.....خدایا من ب بهت ایمان دارم ناامیدم نکن....
اگر تالار بسته بود تو باغ با تعداد كمتر ميگيريم ، تنها راهش همينه ، عروسي نگرفتنم اصلا توكتم نميره

باغ میشه بصورت جدا گانه باشه؟اخه ما نمیتونیم مختلط بگیرم 

اتفاقا من همچین پیشنهادی دادم بهشون ولی خب مختلط نمیشه برا ما😫😫😫

99/9/9 خونه خودمم انشالله😍😍یه صلوات مهمونم میکنی 🙏🙏
عروس هایی که جهیزیه خریدین میشه واسه خرید سرویس پذیرایی و پرده اتاق کمکم کنین ؟  سرویس داخل بو ...

من كه بوفه نخريدم حس كردم اضافست، پرده هم كه هنوز خونه نگرفتيم 

خورده ریزایی که به چشم نمیاد دوبرابر بزرگ ها پولشونه 

اره بخدا

انشالله به زودی زود در این مکان تیکر بارداری نصب میشود.....خدایا من ب بهت ایمان دارم ناامیدم نکن....
2706