2733
2739
عنوان

تو بچگی ادمای سفید رنگی میدیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 26 پست

منم بچه بودم وقتی همه میخابیدن شبا میدیدم درمون کشویی بود اون موقع یکی با لباس ژاپنی میومد درو باز میکرد بعد خانوادش میومدن با این قاشق چوبیا شام میخوردن. سه چهار سالم بود بعدا فهمیدم تخیلی بچه ها قویه اون وقتام من  اوشینو میدیدم مونده بوده توذهنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست عزیز کل خانواده من روانشناس هستند و خودم هم مطالعاتم در حدی هست که بدونم این ها چی هست و مشکل ش ...

مهربان اسکیزوفرنی علائم زیادی داره که این موردی که استارتر گفتن فقط یکیش هست علاوه بر اون علائم اسکیزوفرنی از بین نمیره بلکه کم رنگ میشه.

شکر خدا که هر چه طلب کردم از خدا بر منتهای میل خود کامران شدم🌷
2728

منم میدیم. الانم ی موردشو اراده کنم باز میبینم. اینا تصورات و توهمات مغز، خطای دید و حرکت گلبولای سفید و.. ی جور پردازش ذهنه.. دقیقشو بلد نیستم ب زبون علمی بگم 

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
مهربان اسکیزوفرنی علائم زیادی داره که این موردی که استارتر گفتن فقط یکیش هست علاوه بر اون علائم اسکی ...

اگر اسکیزوفرنی به علت رسوب فلزات در بین سیناپس ها باشه در کودکی یک شوک سیناپسی میتونه از بین ببردش دوست عزیز

تنها گناه ما طمع بخشش تو بود...
اینام ادمای سفید شفاف بودن جسمی معلوم نبود

داداش من بزرگ بود با دوستش شب کنار رودخونه بودن یه دونه از همینا رو دید دوستشم دید ما هم نفهمیدیم چی بود ولی میگه سفید بود کاملا اونورش معلوم بود میگه از روبروی ما رو شد

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
2738
اگر اسکیزوفرنی به علت رسوب فلزات در بین سیناپس ها باشه در کودکی یک شوک سیناپسی میتونه از بین ببردش د ...

مستندی که بنده در این رابطه تماشا کردم این رو گفت.

البته جسارت به شما نمیکنم.

موفق باشید

شکر خدا که هر چه طلب کردم از خدا بر منتهای میل خود کامران شدم🌷
مستندی که بنده در این رابطه تماشا کردم این رو گفت. البته جسارت به شما نمیکنم. موفق باشید

کتابهایی که ما خوندیم این رو میگه

و البته مستند تنها برخی از واقعیات هست و احتمالا فقط توعی از صدها نوع اسکیزوفرنی مطرح شده.

همچنین

تنها گناه ما طمع بخشش تو بود...