2733
2734
عنوان

تنهایی من

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد از هر حمام مخصوصا امروز یه قاشق نمک بریز تو یه بطری اب بعد که غسل کردی همه جای تنت بریز که به کل ...

یعنی اول غسل کنم بعد اب نمک بریزم ؟ یا با اون اب نمکه غسل کنم ؟ 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
به خودت برس سر وسنگین باش آرایش زیاد نداشته خودت را بالا بگیر هم تو فامیل هم محل کار ولی مغرور نباش& ...

ممنون گلم انشالله شما هم هر حاجتی دارید بهش برسید 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
2731
یعنی اول غسل کنم بعد اب نمک بریزم ؟ یا با اون اب نمکه غسل کنم ؟ 

اول غسل کن بعد اب نمک بریز و صلوات ولی اب نمک باید همه جای بدنت بره امروز که جمعه هست دورکت نماز حاجت بخون اگر زیر اسمون هم باشه بازم خیلی بهتره بعد 100 صلوات و دعای یا قاهر العدو بخون اینایی که گفتم رو حتما انجام بده بدون شک و تردید حاجت هم گرفتی حتما حتما حتما بهم خبر بده چون باید از خدا تشکر کنم

اول غسل کن بعد اب نمک بریز و صلوات ولی اب نمک باید همه جای بدنت بره امروز که جمعه هست دورکت نماز حاج ...

ممنون گلم 

2740
عزیزم ببخشید منظورتون دوستیه یا ازدواج؟؟؟

دلم میخواست ازدواج ،  چون شرعی و قانونی میتونم یه نفر رو دوست داشته باشم و متقابلا اونم نسبت به من . فعلا هم ک دنبال یه نفر هستم برا اشنایی 

2706