2733
2739
عنوان

داستان زندگیم+عکسم

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 46 پست
حالا جالبه منم دقیقا عین شماست،یبار شوخی کردم گفتم اسکرین میگیرم از عکسای همتون نگه میدارم اومدن الت ...

اره دیگه الان یکی اومده میگه تو که جسوری عکستو بذار دنبال زیر بغل مار میگردن مردم چون که گفتم شاخ زیاده عکساشونو میذارن کسی اهمیت نمیده .اینجا عکس گذاشتن واقعا اشتباهه یا نذارن یا اگه میذارن بر ندارن چون به هر حال میره تو گوگل من خودم تو اینستا و رو پروفایلام عکس خودمه ولی اینجا که ادم میاد از زندگیش میگه و از مشکلاتش نباید عکس بذاره چون بقول خودشون یه اشنا میبینه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیشه اول عکست بعد داستان زندگیت؟

چه امضای جالبی داری! این که میگی مذهبی نیستم واسه چیه ؟ اگه محبت ائمه ع توی دلت هست و هواست به دینت هست مذهبی هستی

**اللهم عجل لولیک الفرج**
پس چرا مال من  نیس هر چی تو گوگل میگردم

میدونی از موقعی که گوگل بوجود اومده چند هزارتا عکس رد و بدل شده وهرکدوم موضوع خاصی داره و تو اگه تا اخر عمرتم بشینی نگاه کنی بازم تموم نمیشه

2740
چه امضای جالبی داری! این که میگی مذهبی نیستم واسه چیه ؟ اگه محبت ائمه ع توی دلت هست و هواست به دینت ...

خب میدونی از نظر من مذهبی و مسلمون واقعی اونیه ک همه ی دستورات خدا و قوانین شریعت اسلام رو رعایت کنه ظاهری و باطنی

فقط عشق ب اهل بیت کافی نیس ک..

مثلا خودِ من

عشق قلبی دارم نسبت ائمه ی اطهار

نسبت ب اسلام و تعصب دارم نسبت ب شهدا 

ولی هیچ کاری نکردم فقط عشقشون در قلبمه دیگ هیچ کاری نکردم حتی نماز هم نمیخونم!حجابم اونطوری ک باید باشه نیس بعلاوه اینک کنترل اعصابم دست خودم نیستو پرخاشگرم و هرلحظه چندین نفر ممکنه از دستم ناراحت بشن در کل و این ینی هیچ

من عکسو سریع برمیدارم میترسم اشنا ببینه

خب ازکجامیدونی همون لحظه که گذاشتی آشنا نبینه عکستو؟؟؟؟

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
میدونی از موقعی که گوگل بوجود اومده چند هزارتا عکس رد و بدل شده وهرکدوم موضوع خاصی داره و تو اگه تا ...

گلم من از داداشم که طراح سایت پرسیدم گفت اگه کامنتتو پاک کرده باشی دیگه عکسا نمیره تو گوگل

نمیدونم واقعا ولی اگه یکی اسکرین شات بگیره و یکی مثل وقیح پیدا بشه چی

آره واقعا من خودم یبار بیشتر اینجا عکس نزاشتم یکی از بچه ها قضیه این وقیح رو گفت خیلی ترسیدم دیگه پشت دستمو داغ کردم

خب میدونی از نظر من مذهبی و مسلمون واقعی اونیه ک همه ی دستورات خدا و قوانین شریعت اسلام رو رعایت کنه ...

مگه میشه کسی که اسلام و دین رو دوست داره نماز نخونه؟ من باور نمیکنم خدا وقتی زمینه پاکی داسته باشی این محبت رو بهت میده .امیدوارم برای به راه شدن خیلی تلاش کنی چون باطن پاکی داری

**اللهم عجل لولیک الفرج**