2737
2739
عنوان

عمل بینی خانمااااااای قری خوشمل بیاین😄😄😄😄

| مشاهده متن کامل بحث + 152 بازدید | 20 پست
عزیزم شما تهران هستین ؟اطلاعی از دکتر ابیانه ،بیاتی،دارین؟

من کرجم نه نمیشناسم کلا زیاد پرسجو نکردم  دوجا مشاوره رفتم من خیلی میتزسیدم دماغمو خوکی کنن و اینا افلاکیو اعتماد داشتم 😐

یه روز همه کسایی که باورت نداشتن برای دیگران تعریف میکنن که چطور باهات آشنا شدن🤗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هر جا میری محبوبی راد نرو

یکی محبوبی راد یکی خشایار احمدی دوتاشون قصابن:/

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
2731
والا گند زده ب دماغم

وایی اتفاقا الان تو پیج خرابکاریا بودم خیلی کار خراب داشتن هر دوشون منم ازین خراب کاریا میترسم دماغ خودم برامدگی کج بودن یا مشکل تنفسی ندارم صافه و قرینس ولی یکم پهنه نوکش پهنه یکم رو اعصابمه دنبال دکتر کار درست و طبیعی هستم

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
وایی اتفاقا الان تو پیج خرابکاریا بودم خیلی کار خراب داشتن هر دوشون منم ازین خراب کاریا میترسم دماغ ...

عمل جمع کردن پره بینی انجام بده خب

تیکرم واسه رسیدن به آرزومه اگه دوست داشتین صلوات برام بفرستین