2733
2734
عنوان

امواج مختلف تو سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 152 بازدید | 31 پست
همه بورسی هستن 😐

اره راستی اینو یادم رفت

این یه موج کلی تو جامعه اس فقط توسایت نیست

تازه ثبت نام ماشینم هست

🍼🍼یک عدد نی نی خوشگل تپل مپل تودلمه😎    خدایا‌شکرت که نعمت مادر شدن رو به من عطا کردی🤰🏻-->🤱🏻

گاهی انقدر تو جواب یه پست یا سوال همه یه فاز دارن گاهی فکر میکنم همه کاربرای مختلف نیستن سایت ربات داره یا سیستمی داره که با کاربریای خودشون جواب میدن🙄با اسمای مختلف

عمرو روزی با حساب و کتاب است پس نترس و طمع نکن «لقمان»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه باهم از شوهرشون کتک خوردن همه باهم شوهرشون سوپرایزشون کرد همه باهم النگو خریدن 😐

👌👌👌دقیقا

🍼🍼یک عدد نی نی خوشگل تپل مپل تودلمه😎    خدایا‌شکرت که نعمت مادر شدن رو به من عطا کردی🤰🏻-->🤱🏻
2731
گاهی انقدر تو جواب یه پست یا سوال همه یه فاز دارن گاهی فکر میکنم همه کاربرای مختلف نیستن سایت ربات د ...

خخخخخخخخ

نه دیگه اینهمه ادم اینجاس هم عقیده و نظر هم پیدا میشه لابد

دغدغه های مشترک یکی میگه بقیه هم یادشون میاد یا جسارت گفتنشو پیدا میکنن

اره اینم هست👍👍👍

2738
وای آره همش درست بود...یه دونه دیگه هم میگیری لطفا؟؟؟؟

اره

2706