2733
2734
عنوان

بینیموعمل کنم یا نه عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1405 بازدید | 152 پست
دوتا عکس گذاشتم ها.

من ندیدم 🙁

کاربر قدیمی هستم 😎😎 از سال ۱۳۹۵ عضوم ،  به تاریخ این عضویت نگاه نکن 🙄🙄  ۱ بار خودم رفتم و کاربریم و تعلیق کردم ،۱ بارم ترکیدم 😐😂🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارایشو بلد نیستی خواهر 

بینیمو دیدی تو هردو عکس؟خوب یکی میزارم رفتم آرایشگاه اونم بینیم بزرگه با آرایش افزار آمیز میشه

فضول بی تربیت هستم +چند قطره انسانیت
2728
بینیمو دیدی تو هردو عکس؟خوب یکی میزارم رفتم آرایشگاه اونم بینیم بزرگه با آرایش افزار آمیز میشه

صبر کن عکس منو بدون ارایش ببین با هرایش ببین بعد ببین چقد تغییر کرده

آنکس که بدم گفت بدی سیرت اوست 

من ندیدم

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.

اسی من ندیدم دوباره میزاری؟

✔❣به صلواتت برای حل مشکلمون خیلی نیاز دارم🌺۹/۹/۹۹ان شاءالله حاجت رواشدم وکارمون درست میشه برمیگردیم🤗امام رضا امام غریب الغربا تو رو به خواهرت حضرت معصومه واسطه من روسیاه شو😢دلم پرمیکشه برای حرمت برای پنجره فولادت 😭خدایا به معجزه ات نیاز دارم خدایا درهای رحمتت رو باز کن بروم خدایا تو روبه جدم قسم یه نگاهی کن😞😢...
2740
دماغ منم خیلی زشته ولی هزینه عمل ندارم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

اینجوری که خیلی بد به نظر نمیاد 🤔

کاربر قدیمی هستم 😎😎 از سال ۱۳۹۵ عضوم ،  به تاریخ این عضویت نگاه نکن 🙄🙄  ۱ بار خودم رفتم و کاربریم و تعلیق کردم ،۱ بارم ترکیدم 😐😂🤦‍♀️
نه

😣

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤

اگه خودت ازش راضی که هیچی ولی نیستی نظر من رو عمله فکر کنم خیلی قشنگتر بشی

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
بی

شما یه جا دیگه هم عکس گذاشتین 

نازید