2733
2734
عنوان

دلم برا شوهرم تنگ شده😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1068 بازدید | 39 پست
اره به برادراش گفتم ،گفتن هرجا رفتی خودشون هزینه سنوگرافیت بدن ما نداریم هرچی قسم دادن گفتن یه معتاد ...

عجب .کجا زندگی میکنی؟

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خوزستانم،، تو یکی شهرهای خوزستان ولی خانوادم یه شهردیگن دوساعت فاصلشونه باجایی ک زندگی میکردم

اخی عزیزم.وضعیت شهرتونم ک خرابه

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2728
اره وضعیت قرمزه بخاطر کورنا

یه سوال.من یه همکلاسی خوزستانی داشتم شوهرش بخاطر درسش اومده بود شهر ما تازه عروسی کرده بود میگفت رسمموته شب اول ازدواج خانواده پشت در اتاق وای میستان وقتی کارمون تموم شد دستمال رو میزاریم رو تخت میان پول میزارن روش و کل میکشن

یه سوال.من یه همکلاسی خوزستانی داشتم شوهرش بخاطر درسش اومده بود شهر ما تازه عروسی کرده بود میگفت رسم ...

اره راست میگن ماهمین رسممونه،، یکی از خانواده داماد باید بیاد ببینه و بدونن دختره باکره بود

اره راست میگن ماهمین رسممونه،، یکی از خانواده داماد باید بیاد ببینه و بدونن دختره باکره بود

وااای خیلی بده که.ما ازین رسما نداریم اما مامانم منو برد دکتر گفت فردا خدایی نکرده دعواتون بشه تو نامزدی مدرک باشه

2740
اره خوب کاری کردی

اره بابا چیه ازین مزخرف بازیا بدم میاد من فردای عروسیم اب شدم.شوهر خواهرشوهرمم خیلی هیزه انقدر تیکه انداخت