2733
2734
عنوان

سلام خانمای باسیاست ی لحظه بیاین تو😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یکی از دلیلای آرامش زندگیم اینه که کلااااااااا نه راجب خانواده خودم نه راجب خانواده همسرم تو خونه حرف نمیزنیم.و نه من نسبت به کارای اونا نظر میدم و واکنش نشون میدم.

نه همسرم راجب خانواده من نظر میده.

و خیلی هم با خانواده ها خوبیم.

بعد اینکه راجب تصمیمات زندگیمون تا لحظه ای که عملی نشده به هیچکس حتی خانواده هامون نمیگیم.

بخاطرهمین کلا زندگیمون خیلی دونفره و مستقل از هر نظر و دخالتی هست.

یه سیاست دیگه هم اینکه حتما جلو همسرم هفته ای یه بار زنگ‌میزنم احوال خانوادشو مبپرسم و خیلیییییی هم خوب حرف میزنم.اابته اونا هم خوبن

تو جمع از شوهرت همیشه تعریف کن طوری ک بشنوه😊

اصلا تحت هیچ شرایطی با مرد جماعت لج نکن ک دودش تو چشم خودت میره😐😏

رفت و آمد با خانواده شوهرت سعی کن تعادل باشه اینجوری همیشه براشون عزیزی😊

دنبال عیب از شوهرت نباش همیشه بیوفت دنبال خوبی هاش اونارو تو چشمش بنداز 

خلاصه بگم گذر زمان ادمارو نشون میده و این خوبیاس ک میمونه،،و عزززیزم برای کسی بمیر ک برات تب کنه

ببینم شوهرتم همینطورعین خودت در تلاشه ک برای تو بهترین باشه؟؟!!!!

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐
تمنامن خیلی سادم دوست دارم جلو چشم همه باکلاس ب نظر برسم و همه ازمن الگوبگیرن و دوم جوری باشم ک شوهر ...

این ارزوی همه خانوماست...

بعدا میام یکم واست تایپ میکنم الان نمیتونم فعلا😘😘😘

2738

چرا واقعا همیشه ما کاری کردیم که مردا خوششون بیاد و ما رو دوس داشنه باشن؟ من که ندیدم تاحالا مردا دور هم بگن بچه ها چیکار کنیم زنامون خیلی دوسمون داشته باشن و از چشمشون نیفتیم؟

واسه دل خودت لباس قشنگ بپوش ..ارایش کن..به پوستت برس

متوجهی؟ واسه دل خودت..من شوهر ندارم..نامزدم ندارم..اما خیلی به خودم میرسم..اعتقادم اینه من..تو خلوتم با خودم تر تمیزم 

از خودم تعریف نکردم البته..مثال زدم

یه نیمچه پزشک🙌
تمنامن خیلی سادم دوست دارم جلو چشم همه باکلاس ب نظر برسم و همه ازمن الگوبگیرن و دوم جوری باشم ک شوهر ...

همین ک ۴تا کتاب درست و حسابی بخونی و اطلاعات عمومیت بالا باشه کلی باکلاسه

روی اعتماد بنفست وقت بذار و کار کن 

اعتماد بنفس و احساس ارزشمند بودن غوغا میکنه

البته اینا ی شبه ب دست نمیاد حتما مطالعه کن و برای خودت وقت بذار

این تاپیک خیلی ب درد من خورده☺

https://www.ninisite.com/discussion/topic/604588/خانمایی-که-سه-سال-و-بیشتر-از-ازدواجشون-میگذره-و-روابط-خوبی-با-شوشو-دارن-بیان-تو-ورود-عقد-کرده-�این�ا-و-تازه-ازدواج-کرده-ها-ممنوع?page=4

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
2706