2733
2739
عنوان

از ماه چند بارداری شیر داشتین🙄اصلا داشتین یانه؟خیلی عجیبه برام

| مشاهده متن کامل بحث + 1054 بازدید | 62 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اوایل ترشح داشتم امروز قشنگ شیر بود تورم و سفتیش خب بخاطر شیر نبود؟مجاریش متورم میشن دیگه مجاری ...

تجربه که نداشتم خیلی ترسیدم دیدم ی مقدار تورم داره و سفت شده اخه فقط چپیه اینجوره دیگه سونوهم رفتم حتی گفتن همه چیز خوبه..جراح عمومی هم یکم فشار داد دید شیر میاد گفت از هورموناته

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
من تو بارداری هیچوقت سینم و فشار ندادم ببینم شیر میاد یا نه😐زایمان که کردم و شیر دادم اون موقع دیگه ...

آخه منم دست نزدم خواب بودم بیدارشدم دیدم لباسم خیسه بعدنگاه کردم دیدم داره قطره ازش میریزه که پاک کردم 😥😫😫

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍
2731

من تا وقتي زايمان كردم حس نكردم شير دارم وقتي زايمان كردم پرستارا بچه رو دادن دستم گفتن شير بده منم تعجب كردم گفتم شيرم كجا بود در كماله تعجب بچم مك ميزدو سير ميشد چون همش خواب بود ولي يه بچه ديگه بود همش گريه ميكرد پرستارا ميگفتن مامانش شير نداره

منم ۱۶ هفتم سینه هام ترشح داره 😐😑 یعنی فشار میدم ترشح میاد بیرون

عزیزم آخی چقد زود تو دیگه اصلا دست نزن ولی منم از ۵ماه ترشح داشتم یعنی یچیزای سفیدی میدیدم روش دست میزدم پاکش کنم میدیدم مثل شیر خشک شدست که دیگه فشار نمیدادم چیزی ازش دربیاد

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍
آخه منم دست نزدم خواب بودم بیدارشدم دیدم لباسم خیسه بعدنگاه کردم دیدم داره قطره ازش میریزه که پاک کر ...

خب پس ماشاءلله شیرت زیاده برای من روز سوم بعد زایمانم این شکلی بود.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
من کل بارداری شیر نداشتم که هیچ دو ماه تموم کلی حرص خوردم و تغذیمو خوب کردمو  کلی مایعات خوردمو ...

ای جانم عزیزم عیب نداره شیرخشکم تپلی میکنه نی نیو😍برای منم زود اومد فکرکنم زود میخواد بره😅😂😂

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍
2738
استارتر یعنی قشنگ شیر میاد یا نه کمه؟

نه راستش قشنگ شیراومد دیگه ترسیدم امتحان کنم همونموقع یکم فشاردادم دیدم داره میاد که سریع دست کشیدم🙁😫

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍
من تو بارداری هیچوقت سینم و فشار ندادم ببینم شیر میاد یا نه😐زایمان که کردم و شیر دادم اون موقع دیگه ...

منم وارد ۵ماهه شدم هیچی ندارم....البته فشار ندادم ببینن😄😄اینا ازبیکاری دارن خودشونو معاینه میکنن

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
تجربه که نداشتم خیلی ترسیدم دیدم ی مقدار تورم داره و سفت شده اخه فقط چپیه اینجوره دیگه سونوهم رفتم ح ...

خب خیالت راحت شد برای من چپیه خیلی دردمیگیره این چپیا سر ناسازگاری دارن 

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍
2706