2737
2734
عنوان

جشن عقد بعد ۸ ماه عقد محضری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 40 پست
با فاصله یعنی چقدر؟

یادم نیس ولی فک کنم ۲،۳ماهی

خداااااایاااااا تروووووخداااااااا اینبار مراقب کنجدم باش🌹، صدای قلبشو بشنوم، تکوناشو حس کنم، سالم بیاد تو بغلم،🤲🙏    کنجد مامان حالا دیگه لوبیایی شده واسه خودش🥰😍، قربون قلب کوچولوت بشم،۱۰صبح ۱۱خرداد صدای قلب نازنینتو شنیدم😍 حس اینکه ۲تا قلب تو وجودم میتپه خیلی شیرینه، ایشالا قسمت همه منتظرا،آمین🤲😚 ۱۱مرداد۹۹ فهمیدم خدا ی گل پسر ناز بهمون هدیه داده، پسر خوشگلم واسه بغل گرفتنو بوسیدن دستای کوچولوت روزشماری میکنیم، من و بابایی خیییلی عااااااشقتیم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب یه جوریه... حنا بندون بگیر...یا جشن نامزدی بگیر نگو جشن عقد بگو نامزدیه اینجوری بهتر 

عقد کردع بعد بگه جشن نامزدی.همه خبردارن عقد کرده.حنابندون هم ک یکی دوشب قبل عروسیع

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗
2728
سمت ما حنا بندون نمیگیرن

تو بگیر.. سمت ماهم نامزدی نمیگیرن من گرفتم داشتن از حسودی میکردن.. حنا بندون یه نفر بیار یه طرح قشنگ مشکی یا سفید بزنه رو دستت تو جشن... 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
عقد کردع بعد بگه جشن نامزدی.همه خبردارن عقد کرده.حنابندون هم ک یکی دوشب قبل عروسیع

عقد کرده باشه برای جشن عقد نهایت دوسه روز بعد عقد هست زمان مشخص داره ولی نامزدی ک زمان نداره... 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2740

دختر خواهرشوهرم بعد ۸ماه جشن عقد گرف

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
عقد کرده باشه برای جشن عقد نهایت دوسه روز بعد عقد هست زمان مشخص داره ولی نامزدی ک زمان نداره...  ...

عزیزم نامزدی مال زمانیه ک عقد نکردن.قبل عقده.

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗
2706