2733
2734
عنوان

عزیزای دلم بهم نظر میدین

304 بازدید | 42 پست

فردا شب مهمون دارم میخوام ماکارونی درس کنم به یه غذای دیگه اما تو غذای دوم موندم نمیدونم الویه درس کنم یا مرغ سینه رو تکه تکه کنم سوخاریش کنم  ولی این سری ب جا پودر سوخاری رفتم پرکشو گرفتم خوب نیس فک کنم با پرک یا کوکو درس کنم میخام غذای دوم با مرغ باشه چون توماکارونی گوشته میشه یه غذای خوب و خوشمزه با مرغ بگید

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   

مرغ قفقازی

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کبابه؟

نه خوراکه. من برا تولد دخترم درست کردم مهمونا همه فرداش زنگ زدن دستور می‌خواستن

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍
نه خوراکه. من برا تولد دخترم درست کردم مهمونا همه فرداش زنگ زدن دستور می‌خواستن

ب منم میگی عزیزم اگ برات زحمتی نمیشه 

2740

متونی به چای ماکارونی سالاد ماکاروی درست کنی و زرشک پلو با مرغ

این همه هزینه میکنی اما آخرش میگن گاکارونی بهمون داد

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
همون الویه عالیه

🙏🥰ممنونم شاید الویه درس کنم فعلا نظرای همرو میخونم ببینم ب کلم چی میزنه😆

ب منم میگی عزیزم اگ برات زحمتی نمیشه 

بله 

سینه مرغ یک عدد
بادمجون خلال شده دو عدد
هویج رنده شده یک فنجان
فلفل دلمه‌ای متوسط خلال شده یک عدد
لوبیا سبز پخته یک فنجان
ماست چکیده و سفت و شیرین یک لیوان
سس مایونز نصف فنجان
پیاز داغ یک فنجان
گردوی نگینی یک فنجان
زردچوبه، فلفل و نمک به میزان لازم
مرغ رو با پیاز و ادویه بپزید.
تلخی بادمجون رو بگیرید و با یه کم روغن تفت بدین. بقیه سبزیجات رو هم یکی یکی اضافه کنید. قشنگ تفت بدین که سبزیجات بپزن. مرغ پخته رو ریش ریش کنید بریزید. در انتها هم گردو و پیاز داغ رو اضافه کنید. همه مواد باید خوب هم بخورن و به خورد هم برن و بپزن.
سس و ماست رو مخلوط کنید. ماست سون خیلی خوب می‌شه. من یه کم سس تاتارم ریختم. می‌شه سس سیر هم بریزید.
لایه لایه از مرغ و سبزیجات و سس بریزید. لایه آخر رو سس بزنید. روشو با گردو و پیاز داغ تزئین کنید. خیلی خوشمزه‌اس خیلی. طعمش جدیده. تو غذاهای ایرانی مشابه‌اش رو ندیدم. می‌شه به عنوان سالاد هم سرو شه ولی سنگینه زود سیر می‌شید.

متونی به چای ماکارونی سالاد ماکاروی درست کنی و زرشک پلو با مرغ این همه هزینه میکنی اما آخرش میگن گا ...

اخ واس شام گفتم برنج نباشه نونی درس کنم مهمونم دوستمونه 

بله  سینه مرغ یک عدد بادمجون خلال شده دو عدد هویج رنده شده یک فنجان فلفل دلمه‌ای متوسط خلال شد ...

وای مرسی عزیزدلم زحمت کشیدی همرو گفتی ممنونم ب نظر خوشمزه میاد فقط میشه بادمجون نزنم شوهرم بادمجون بدش میاد

اون ظرف برگیه مرغ قفقازی بود. 

2706