2737
2739
ولی واسم عجیبه چرا مردا تو دوران مجردی واسه مادر و خواهرشون تره هم خورد نمیکنن ولی بعد ازدواج یهو عز ...

دقیقا همینه خیلی از دعواهای زن و شوهر هم واسه همین موضوع هست اگر بخوای زندگی آرومی داشته باشی باید از خانوادش بد نگی و توهین نکنی

ولی اکثر مردا این طورن تو تاپیک های نی نی سایت هم میتونی ببینی هر روز چندین تاپیک زده میشه در این مو ...

اینم ازشانش ما مثلا واسه روز مادر واسه مادرزنش سنگ تموم گذاشته بود واسه مادرخودم هیچی نخرید.یادیگه کلا بااون طرف همش مهمونی وتفریحه.یاخیلی براشون خرج میکنه.هرکارداشته باشن باجون ودل واسشون انجام میده ولی مادرم یه چیزبگه میگه بده بابا یا داداش انجام بده.انگارچیز خورش کردن

خدایا سپاسگذارم که من روز به روز سالمتر ثروتمندتر وشادتر میشم♥😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
احتمالا نامزدش به شما احترام میگزاره و پیشش طوری رفتار می‌کنه که برادرت حس می‌کنه  خانوادش رو د ...

اتفاقا مااصلا نامزدشو نمیبینیم شایدتاحالا دوبار دیدیم تواین چندماه میگه روش نمیشه بیاد اینجا خودش همش میره

فبل از ازدواج جو گیر نشیم و هر شرایطی را قبول نکنیم که فقط شوهر کرده باشیم،با خانواده جمعیتی وصلت نکنیم،خانواده مهم ترین پشتوانه ی آدمه ولی روی زیادی به بعضی افراد نباید داد حتی به بچه ،در نهایت شکرگزار خدا باشیم و به او توکل کنیم

اینم ازشانش ما مثلا واسه روز مادر واسه مادرزنش سنگ تموم گذاشته بود واسه مادرخودم هیچی نخرید.یادیگه ک ...

از طرف مادرت رفتاری ندیده احتمالن که باعث شه سرد بشه ؟

پشت هر اکانت مجازی یکقلب واقعی در حال تپیدن است 
 از طرف مادرت رفتاری ندیده احتمالن که باعث شه سرد بشه ؟

نه مادرم خیلی ادم اروم وخوبیه اصلا کاری به هیچ کس نداره.کلا خود داداشم انگارجوگیرشده.اگه تعادل داشت خوب بود

2738
نه مادرم خیلی ادم اروم وخوبیه اصلا کاری به هیچ کس نداره.کلا خود داداشم انگارجوگیرشده.اگه تعادل داشت ...

اها خب الان اولشه طبیعیه که اینطور باشه انشالله بعدن تعادل رو رعایت کنه 

پشت هر اکانت مجازی یکقلب واقعی در حال تپیدن است 

بچه ها من یه سوال بپرسم..اسی واقعا ببخشید

بچه ها من  یه دندونم خالی شده وایه همین وقتی نمک میزنم و... دهنم خیلی بو بدی میده...بو گو.ه😑😂

یعنی واسه خالی بودن دندونمه...پر کنم درست میشه؟

عشق مثه شوریِ اشکِ رو لب که قشنگه هر از گاهی:)♥
2706