2733
2734
عنوان

روستای خوشگل تو شمال معرفی کنین برای ساخت ویلا

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 28 پست
4 درصدی مرفه    

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
نزدیک قائمشهر تو نت بزنین جای قشنگیه

اره عکساش و دیدم الان

آبشار داره؟ عکسش که خیلی نازه

خودتون رفتین؟ 

دریاچه هم داره درسته؟ یا سد داره؟

کاش بخوابم ،وقتی بیدار شدم ببینم همه اینا خواب بود😔💔همه این گریه ها تو خواب بود 💔😔 لطفا واسه خوشبختیم و به آرامش رسیدن زندگیم صلوات بفرستین 😭💔 یه ساله زندگیم شده کابوس 😭💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا اگه یادتون باشه اسمش پارسال خیلی سر زبونا افتاده بود....میگفتن بدون حجاب اسلامی داخل سد چند نفر رو گرفتن😅😅😅😅

عاشق یک ریز توام                                                                       معجزه کن صبر مرا...💫
2731
اتفاقا اگه یادتون باشه اسمش پارسال خیلی سر زبونا افتاده بود....میگفتن بدون حجاب اسلامی داخل سد چند ن ...

قیمت زمیناش و خبر داری؟

کاش بخوابم ،وقتی بیدار شدم ببینم همه اینا خواب بود😔💔همه این گریه ها تو خواب بود 💔😔 لطفا واسه خوشبختیم و به آرامش رسیدن زندگیم صلوات بفرستین 😭💔 یه ساله زندگیم شده کابوس 😭💔
اره عکساش و دیدم الان آبشار داره؟ عکسش که خیلی نازه خودتون رفتین؟  دریاچه هم داره درسته؟ یا ...

بله نزدیک شهرمون ،تعطیلات میریم معمولا،خیلی منطقه زیبایی

عاشق یک ریز توام                                                                       معجزه کن صبر مرا...💫
بله نزدیک شهرمون ،تعطیلات میریم معمولا،خیلی منطقه زیبایی

از شهر چقد فاصله داره

2740
از شهر چقد فاصله داره

نیم ساعت ولی خود همونجام یه سری امکانات داره ازون روستاهای دور افتاده نیست

نیم ساعت ولی خود همونجام یه سری امکانات داره ازون روستاهای دور افتاده نیست

وای  عکساش که خیلی نازه 

۲ تا آبشار داره؟ 

آبشار بلنده اسمش گزو عه؟؟  الان آب داره؟به اندازه عکس توی نت زیبا هس؟

وای  عکساش که خیلی نازه  ۲ تا آبشار داره؟  آبشار بلنده اسمش گزو عه؟؟  الان آب ...

بله خیلی زیباس،تابستونا کم آب یکم فک کنم چون واسه کشاورزی استفاده میکنن

چوب پلاست گزینه بسیار مناسبی برای مدرن بودن ویلای شما می باشد که بسیار مقرون به صرفه هم هست.طراحی ویلا و ساخت  پرگولا و آلاچیق با چوب پلاست

چوب پلاستیا پلی وود از مصالح نسبتا جدید است و از ترکیب آرد چوب و پلاستیک‌های بازیافتی پلی‌اتیلن با چگالی بالا مانند بطری‌های پلاستیکی مواد شویند، رنگ، فوم، خاک اره، مواد پلیمری مانند پلی‌اتیلن، پروپلین و یا پی‌وی‌سی، مواد آنتی یووی، کوپلینگ و … تولید می‌شود.

ماده دیگری که در تولید چوب پلاست استفاده می‌شود، چوب پلاستیک بوده که شامل دو نوع پلی اتیلن سنگین (HDPE) و پلی وینیل کلراید (PVC) است. استفاده هر کدام از این دو ماده خصوصیات خاصی به پروفیل حاصله چوب پلاستیک می‌دهد.(HDPE) و یا پلی اتیلن سنگین ماده‌ای نرم‌تر و انعطاف پذیر است و در بسیاری از کشورها چون استرالیا بیشترین استفاده را دارد؛