2737
2739

منم حس میکنم زن داداشم تو سایته .رفتم تاپیک نداره اصلا.ولی ازنظراتشو امضاش شک کردم خیلی خیلی 

یا قمربنی هاشم نذر کردم اگه بارداربشم پسرباشه اسمشو میزارم ابوالفضل .اگه یه دخمل بانمک شیرین زبونم باشه نازنین زینب سقای بی دست دستم بگیر.فقط باید یاد بگیریم کسی رو قضاوت نکنیم ❤
😂 😂 😂 حرصش میدم فراوان من اول خیلی باهاش خوب بودم یه جور ک خواهر کوچیکم میگفت تو دیگه این جای منو ...

مهم خودتو همسرتین..بیخیال حرف اون حسودی بی لایاقت😬😬 زن باید تحصیل کرده باشه نه از وختی ک پریود میشه دنبال شوهر😐

🌿چگونه پر کشد خیال واژه بی ط...🎶چارتار💙 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آموزش خیاطی خانم عمرانی معادل 230 سی دی و 750 صفحه کتاب رنگی و هدیه ویژه

کامل ترین و جدید ترین مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی

پکیج طلایی آموزش خیاطی از مقدماتی تا پیشرفته و فوق حرفه ای

ارسال رایگان به کل کشور 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در تلگرام پیام بدهید

@Estekhdam001123

هیچی فقط تاپیکاشو میخونم بیشتر بشناسمش

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2728
نمیدونم 😁 ولی شوهرم همیشه میگه خدا رو شکر من خواهر ندارم وگرنه دهن منو سرویس میکردی 🤪

حقققق هر زنیه دهن سرویس کردن خواهر شوهر😎👍 حق مسلم ماست

منم حس میکنم زن داداشم تو سایته .رفتم تاپیک نداره اصلا.ولی ازنظراتشو امضاش شک کردم خیلی خیلی

زنداداش خوبه کاریش نداشته باش🙁😂

مهم خودتو همسرتین..بیخیال حرف اون حسودی بی لایاقت😬😬 زن باید تحصیل کرده باشه نه از وختی ک پریود میش ...

دقیقا اینه بعد یه پراید قرازه داره من ماشین ندارم اونم ک رانندست شوهرش موتورم نمیتونه سوارشه نمیدونم چرا میترسه از رانندگی اصلا گواهینامه نداره این رفته یاد گرفته یه جوری ژست میگیره انگار دکترای مغز داره 😑

♥️ 
2740
زنداداش خوبه کاریش نداشته باش🙁😂

نه کاریش ندارم 

یا قمربنی هاشم نذر کردم اگه بارداربشم پسرباشه اسمشو میزارم ابوالفضل .اگه یه دخمل بانمک شیرین زبونم باشه نازنین زینب سقای بی دست دستم بگیر.فقط باید یاد بگیریم کسی رو قضاوت نکنیم ❤
دقیقا اینه بعد یه پراید قرازه داره من ماشین ندارم اونم ک رانندست شوهرش موتورم نمیتونه سوارشه نمیدونم ...

عجباااا😑😐 گواهی نامه چیه مگه الان همه دارن دیه

2706