2737
2739
عنوان

چیکار کنم زایمان زودرس بگیرم 27هفته ام

| مشاهده متن کامل بحث + 727 بازدید | 65 پست
بدنیا بیار و بده به کسی که میخوادش تا زیر دست شما بیچاره نشه. توی همین نی نی سایت خیلیا میذارن رو چش ...

یعنی میمیرم برا بچه حاضرم خودم بمیرم اون سلامت باشه چیزیش نشه

بی صبرانه منتظر اومدنتم فندق من ای معجزه خدا😘😘😘
منم خیلی ارزو داشتم چقدر دوا درمان کردم تا بچه دار شدم چقد ذوق داشتم واس مادر شدن ،ولی الان پدرش باه ...

اگه فقط یه تایم کوتاه هست ک این اتفاق افتاده و شما امطینان داری ک همسرت قبل از بارداری شما این کارها رو انجام نمیداده میشه مساله رو حل کرد از خونواده ها کمک بگیر از مشاوره کمک بگیر وقتی شما تصمیم ب بارداری گرفتی مسئول هستی در مقابل بچه مشکلات همیشه توی زندگی هست الان نه پنج سال دیگه مشکلات شکل خودشون و تغییر میدن اونوقت هم میخوای بگی این بچه بازم توی این دنیا نباشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بیچاره هست ولی اگه به دنیا بیاد و زنده بمونه بیچاره ترهم میشه

ب این هم فکر کن ک یه عمر عذاب وجدان راحت نمیذاره تو رو شاید خدا توی مصلحت زندگی ات خیر و خوبی قرار داده با این کوچولو.همکارم ناخواسته بچه دوم و باردار شده بود این ماجرا برای هشت سال پیش همسرش اعتیاد داشت خرج خونه نمیداد مامانم بهش گفت اون بچه سه ماهه است بعدا عذاب وجدان ولت نمیکنه نکن این کار و خدا بهت نیرو میده نباید میشده حالا ک اتفای افتاده و شاید باورتون نشه بچه یک ساله شد همسرش تصمیم گرفت تغییر کنه از  همکارم خواست ک کمکش کنه و الان واقعا یه مرد خوبی شده ممنون هم هست از همسرش ک بهش کمک کرده 

2731
توام که توهمه ی تاپیکا فقط همینو میگی☹☹☹ کپی کردی این پیامتو همه جا .  . .  . . 😂😂😂 ...

خوب دیگه تنها کاری که از دستم برمیاد خودم خیلی اذیت شدم تا باردار شدم دلم میخاذ راهشو کسایی که مثه قبلا من منتظرن بدونن

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 

من حاضرم تموم باقی مون ه عمرمو بدم فقط اون دو روزی که پسرمو تو دستگاه دیدم از زندگیم حدف بشه هیچ وقت اون همه لوله هایی که تو دهن کوچیکش یود با ا  سوزنا و سرمایی که به دستا و پاهای قشنگ و کوجیکش زده بودن ر  فراموش نمیکنم اینارو میدیدم و نمیتونستم براش هیچ کاری کنم چطوری دلت میاد کوچولوتو تو این موقعیت بندازی انشالا برای هیچ مادری پیش نیاد کوپولوشو تو اون وًضع ببینه

پسرم فرشته شد رفت تو آسمون برای مامان شدنم دعا کنید،دلم برای محمد پویانم تنگ شده کاش میشد دوباره برگرده پیشم