2733
2734
عنوان

استخاره کسایی که قبول دارن یا اطلاعاتی دارن بیاین توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 122 بازدید | 20 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی اگه واقعا استخاره بد دراومد بهتره بهش عمل کنید 

البته استخاره ساعت مشخصی هم داره میتونید برای عمل به استخاره چند روز به تاخیر بندازید و دوباره از اول بگیرید که حالات روحی هردو طرف مناسب باشه 

من عاشق خودم هستم چون من معجزه ی خدام🥰😄😄😍خانمای عزیزازتون خواهش میکنم برای ارامش دل همه امون،شفای بیماران وعاقبت بخیریمون یه صلوات بفرستید🤗منم از خدا میخام بحق این ایام هرچی تو دلتونه زود زود براورده بشه🙏💐
2731
درسته ما نیتمون این بود که باهم خوشبخت میشیم درومد عالی ولی اونا نمیدونم نیتشون چی بود

برا همین گفتم. نیت خیلی مهمه بعضی ها نیتشون صاف وصادق نیست . مثلا میگن این دختر یا این پسر بدرد بچه ما می خوره یا نمی خوره ؟ 

برا همین گفتم. نیت خیلی مهمه بعضی ها نیتشون صاف وصادق نیست . مثلا میگن این دختر یا این پسر بدرد بچه ...

من خانوادم راضین و منم خیلی دوسش دارم وقتی استخاره گرفتیم خوب درومد ولی اونا از اول هی بهونه اوردن و الان هم که استخاره گرفتن گفتن بد درومده اره هی الکی بدونه هیچ دلیلی و بدون هیچ مشکلی بین منو اون و خانواده هامون میگن ما بدرد هم نمیخوریم

خدایا بابت همه چی شکرت دوستت دارم