2752
2734
عنوان

سوال درمورد مهد کودک شیخ عطار نزدیک مترو نواب

| مشاهده متن کامل بحث + 2232 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامان مهلا والا چی بگم.منم از کسای دیگه شنیدم. همسایمون میگفت توی غذاهاش نه گوشته نه مرغ.چون پسرش 5 ساله و میاد خونه همه چی رو میگه امیدوارم شایعه باشه
چه بگویم ای دل؟من که دیوانه لبخند جنون آسایم،من که در عمق وجود آتش پنهانم،چه بگویم؟من گرفتار نگاه یارم.
دختر من اونجا فقط سوپ بهش میدن منم نمیدونم والله.مدیرش برم روی قران قسم خورد که به بهترین نحو نگهش میدارم گفت خیالت راحت راحت باشه نمیدونم چرا ته دلم بهش اطمینان دارم
روز زمینی شدن فرشته من:22/2/92
عزیزم نمیخوام ته دلتو خالی کنم.ولی همش نگران دخترمم.خودنمون نزدیک ابر سفیده اما دلم راضی نمیشه ببرمش اونجا.خودمم موندم چیکار کنم
چه بگویم ای دل؟من که دیوانه لبخند جنون آسایم،من که در عمق وجود آتش پنهانم،چه بگویم؟من گرفتار نگاه یارم.
مامانا اگه کسی ددرمورد شیخ عطار اطلاعاتی گیرش اومد ممنون میشم بهم بگین
2706