2733
2739

شهزاده ی نامهربان قلب مرا شکستی ... وای دوروزه فک کنم بیشتر از 20 بار گوش دادم. خیلی قشنگه برای رضا بهرام

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
تکیه گاه ستار من انقدر باهاش گریه کردم امشب.خیلی شب سختیه برام.تو تاپیکم هست چند وقته درگیره جداییم ...

بابام از زن جدیدش بچه داره اون مارو خیلی نامردانه اذیت کرد حالم از همه چی داره بهم میخوره ازش متنفرم اون هیچ وقت مارو دوست نداشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابام از زن جدیدش بچه داره اون مارو خیلی نامردانه اذیت کرد حالم از همه چی داره بهم میخوره ازش متنفرم ...

چی بگم عزیزم.زمونه نامردی شده.من بعد از یازده سال زندگی با عشق یهو طوفان اومد زندگیمو پاشوند

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
2728