2737
2739
عنوان

عشقم میخواد از ایران بره😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 815 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب از نظر شما چیه؟هر کی یه نظری داره خب شما هم نظرتو بگو ما گوش کنیم

نه میگم تو خوب حرف میزنی حالم خوب میشه بیا یکم دیگ اینطوری خوب حرف بزن من حالم خوب بشه

میزنی چرا خو؟

خداحافظ👋🏻     ■به نی نی یار گفتم یه جوری بترکونه که دیگ هیچوقت برنگردم😇💫🤍
2731
2740
من دقیقا این روزای تو رو گذروندم از ۱۵سالگی عاشقش بودم و تا همین ۲۰، ۲۱ سالگی بعدش فهمیدم کسی دیگه ر ...

نمیدونم...اخه من ۱۸ سالم بود..شما میتونی بگی نوجوون بودی بچه بودی ...ولی این عشق جوونیم حساب میشه..عشق جوونی فراموش میشه؟😔

میشه برام دعا کنی که یکی بیاد ک اینو از یادم ببره؟

من اصن همچین چیزیو باور ندارم...حس میکنم بقیه ی عمرمو باید تو افسردگی و گریه بگذرونم.....

😂😂😂

والا بخدا گوشت کیلو خدا تومن میخورن غصه چ فانتزیایی میخورن.. پسری که با دوس دخترش میخاد بره خارج...

لا اله الا لله بزار دهنم بسته باشه..

اصاب نداریم😑😑

هَر چه دَر فَهمِ تو آیَد؛ آن بُوَد مفهومِ تو

۱۸ سالگی هم اوج جوونی و خامی هیچ فرقی نداره من اصن عشق این سن و سال رو قبول ندارم 

فراموش میشه خوبم فراموش میشه به اینکه تو چه سن و سالی هم هست ربطی نداره هروقت آدم اشتباه رو بذاری کنار و راه رو برای آدمای درست باز کنی میشه و دیر نیست...

من شب و روزم گریه بود فکر میکردم بعد اون دیگه هیچی این زندگی برام ارزش نداره گاهی فکر میکردم اگه ازدواج کنه خودمو میکشم ولی ازدواج کرد و جالب اینجاس که من تو جشن ازدواجش شرکت کردم و خیلی ام خوشحال بودم خیلیییییی چون اونموقع یه آدمی اومده بود تو زندگیم که جای صدتای اون آدم نمیدادمش....

من الان توی ۲۷ سالم و ۳ ساله که با عشقم آشنا شدم اصلا از اول عاشقش نبودم با هم رابطه ی دوستانه ای داشتیم و کم کم  متوجه شدم که بهم احساس داره از رفتاراش و حرفاش چند بارم به همین دلایل رابطه رو بهم میزدم و باز اون انقد پیگیر بود ک برمیگشتم ولی با هزارتا شرط ک به من دیگه فکر نکنو این حرفا اونم میگفت چشم فقط بمون من همینجوری دوست بمون من دیگه حرفشو نمیزنم ولی انقد مث یه مرد برخورد میکرد و میکنه انقد بهم احترام میذاشت و میذاره انقد با اخلاق و صبوره ک با همین رفتاراش منم عاشقش شدم و خداروهزار مرتبه شکر که اون آدم اشتباه وارد زندگیم نشد که الان عاشق همچین مردی ام😍  مطمئن باش دعا میکنم ان شاالله توام یه آدم خوب میاد تو زندگیت شیرینی اون اتفاق باعث میشه   تلخی همه این روزا رو فراموش میکنی😍❤

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔

متاسفانه دخترا که همیشه قربانی این قضیه هستن نمیدونن سن و سال زیر 25 واسه عش و عاشقی نیس واسه درس خوندن و پیشرفت هستش... من غروب ها میرم پارک چمران کرج واسه ورزش ، همش لای بوته ها یه مشت دختر از 10 سال تا 20 با یه مشت پسرای انتر که همیشه شلوارشون میفته دارن با هم ... دیگه چه انتظاری از عاقبت این دخترا و مادرای آینده دارین ؟ چون همیشه گول یه سری آدم ابله رو میخورن

2706