2737
2734
عنوان

اگر شوهرتون قبل ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1986 بازدید | 164 پست
البته جسارت نباشه من منظورم این نبود ک شما خوب نیستین

خواهش اتفاقا جوابت عاقلانه بود

ولی من خوبم از هر لحاظ گلم 

از شوهرم م سرترم

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببرش دکتر ، احتمالا درمان شه خوب شه، شاید خودشم نمیدونه که می‌تونه درمان بشه، زندگی بدون رابطه پایه ...

خانمم اینا رو میدونم

اصل سوال من چیز دیگه ای لطفا با دقت بخوانید 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
2728
40 سالشه  واقعا بلد نیستید مجبورین جواب بدین

اگه شوهرتو دوس داری و میخوای درمان بشه ببین یه قرص هست اسمش ال آرژنین مخصوص محرک جنسی اقایون هست هرموقع خواستین یک ساعت قبلش بده همسرت مصرف کنه از اشناهامون شوهرش کاملا سرد مزاج بود جوریکه ماهی یبارم نبود میگفت هربار بخوایم یکی مصرف میکنه قبلش و عالیه چون پایه گیاهی داره

تا خدا با من است زمانه با من است .
2740
منم😐 شوهرم میگه تو سیرمونی نداری؟؟🤦

خخخخ

دقیقا حرف شوهرمنو میزنه

الان یکی دوهفتست شوهرم فکرش مشغوله و زیاد میلی نداره

منم عصابم خورد شده همش سرش دادو بیداد میکنم

نصفه شبی ک خوابه میرم سراغش😐

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔

من خودم گرمم اگه طرفم سرد باشه برام خیییلیی سخته 

با کمک هم درستش کنید به هرحال روشایی هست 

هیچی...ب زندگیم ادامه میدم

برات مهم نیست که بهت دروغ گفته 

یه جورایی سرم کلاه گذاشته 

ادمی که دروغ بگه لیاقت اینو نداره که براش تلاش کنی

ای گفتی ای گفتی قربون دهنت ک منطقی جواب میدی حالا اگر بدونی دلیل طلاق اولشم سرد مزاجی شوهرم بوده در حالی که قبل ازدواج بهم گفت که همسر اولم سرد مزاج بوده 

2706