2733
2734
عنوان

چه جوری پولمو پس بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 796 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شب میگه فردا میخوام بهت بده، فردا میگه پوله از حسابم بخاطر قسط کم شد. ویژگی افراد بوردرلاین یا اختلا ...

خب اشنایی کسی نیس واسطه بشه ؟

به هرحال بخوای برای شکایت هم اقدام کنی باید قبلش بش اطلاع بدی شاید اوکی شد

اینکه فقط شما مراعات حال ایشون رو بکنی و نهایتا سر خودت بی کلاه بمونه و ازت سو استفاده بشه خیلی زور داره حتی برای منی که خواننده وضعیتی هستم که شما توصیف کردینش هم زور داره

ب نظرم بسه هر چ راه اومدی اقدام کن هر جور میشه 

2728
بگو احتیاج دارم ۶ ماه هم صبر کردم پولم تو این مدت کلی بی ارزش شده!

گفتم، کلی قسم جون مادرشو خورده میدم. ولی هر سری اینو میگه و نمیده. یکی از ویژگی های افراد اختلال شخصیت مرزی دروغگوییه بدون احساس گناه و اضطراب، مطمینم با زبون خوش نمیده

قبض پرداختی و پیامکـها رو دارم

اهان خوبه پس نگهشون دار اولش ازدر دوستی وارد شو با زبون خوش ازش بخواه بعد یه مدت دیدی نمیده و فکر دادن نیس برو شکایت کن

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2740
گفتم، کلی قسم جون مادرشو خورده میدم. ولی هر سری اینو میگه و نمیده. یکی از ویژگی های افراد اختلال شخص ...

یه اشنا دوطرفه رو واسطه کن باهاش بحرفه!😑

عاشق بی دل کجا باطل عالم کار دارد،بگذرد از هر دو عالم هر که عشق یار دارد.
خب اشنایی کسی نیس واسطه بشه ؟ به هرحال بخوای برای شکایت هم اقدام کنی باید قبلش بش اطلاع بدی شاید او ...

وقتی ده بار بهش گفتم بده و هر سری قرار بوده بده لحظه آخر با بهانه نداده چکار کنم. یعنی اینبار تهدید کنم شکایت میکنم؟ یا برم شکایت کنم؟

2706