2733
2739
عنوان

محمد حسین فهمیده چندتا کلمه حساب میشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 35 پست
پس محمد حسین ی کلمه و فهمیده ی کلمه دیگس درسته؟؟

بله تو ادبیات هر وقت کلمات بینشون عه بیاد تو کلمه جدا حساب میشن الان بین محمدحسین کسره نیس پس روی هم یه کلمه به حساب میان فهمیده هم یک کلمه 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیچاره اگه میدونست انقد با اسمش مسئله سختی مطرح میکنن زودتر خودشو زیر تانک مینداخت🤣🤣

😂😂😂😂

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
بله تو ادبیات هر وقت کلمات بینشون عه بیاد تو کلمه جدا حساب میشن الان بین محمدحسین کسره نیس پس روی هم ...

دست گلت درد نکنه مرررررررررسی

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم
2728