2733
2734
عنوان

بیایین درمورد این دوتا نظربدین.لطفاممنون

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 34 پست
به نظرم به درد هدیه به خواهرشوهر ومادرشوهر میخوره فقط

خخخخخ،اره یعنی انقد کم ارزشه؟؟؟واسه کادو کلا خوب نیست،اتفاقا چن تاازدخترخاله پسرخاله هاخونه خریدن کادو بایدبدم.

زشت نیست بهشون ایناروبدم؟

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
خخخخخ،اره یعنی انقد کم ارزشه؟؟؟واسه کادو کلا خوب نیست،اتفاقا چن تاازدخترخاله پسرخاله هاخونه خریدن کا ...

نه...خشن یه نظر میان...اون که عکسشو خودت داری ناناسه..اینا مث یه تیکه صخره ان...واسه کادوی منزل مناسب ان

یه صلوات واسه خانه دارشدن همه جوان ها.سلامتی همه بچه ها.پول داری همه ایرانیا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه...خشن یه نظر میان...اون که عکسشو خودت داری ناناسه..اینا مث یه تیکه صخره ان...واسه کادوی منزل مناس ...

ممنونم ک اومدی عزیزم،اره همینکارش میکنم خونمم کوچیکه اصلا جاندارم واسشون

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2731
منم نظرم همینه آخه ازاین گلدونه ک عکسشو صفحه۲گذاشتم سرویسشودارم بعد واسه کادو کم ارزش نیست؟چقدمیرزه

نمیدونم چقدر میارزه عزیزم. کادو بده به کسایی ک خیلی نمیخوای هزینه کنی

17/3/99 از تو دلم رفتی کاش 17/3/400 تو بغلم باشی